Josef Běhounek

Adresa: za klienty dochází, Karlovy Vary

Objednat poradenské služby k homocysteinu

Objednat produkty Vitality se slevou pro klienty poradny

Vyrůstal jsem na periferii. Moje maminka sbírala bylinky a já jsem zjistil, že život není o majetku a penězích, ale že nejlepší jeho stránkou je láskyplná pomoc a přátelství s jinými lidmi.

Sám jsem se začal zajímat o léčivé rostliny a jejich účinky. Mojí učebnicí byla publikace Naše rostliny v lékařství a velkou pomocnicí mi také byla kniha od Marie Treben Zdraví z Boží lékárny i další knihy o léčivé síle přírody.

Později jsem spolupracoval s firmou California Fitness a ruskou společností Mira Lux. Obě tyto firmy časem z trhu zmizely. Pomalu jsem nabýval dojem, že již neobjevím nic, co by zákazníkům mohlo poskytnout účinnou pomoc při léčbě jejich chorob, které sužují čím dál tím více lidí.

Rád bych srdečně poděkoval doktorovi Erbenovi, který nikdy nemrhal časem ani penězi a prostudoval vědecké práce celé řady světových odborníků v oboru biochemie. Díky tomu Českou republiku obohatil o cenné poznatky související s příčinami tak závažných civilizačních chorob, jako jsou infarkt, mrtvice, Alzeihemerova choroba, spontánní potraty apod., jejichž příčinou může být vysoká hladina homocysteinu v krvi.

Mne samotného velice těší, když mohu pomáhat lidem v předcházení těchto mnohdy zničujících onemocnění, umožnit jim snížit hladinu homocysteinu v krvi a aktivně jim radit, jak žít zdravě.

Jsem rád, že iniciativa Vitaminy s příběhem není prvoplánový byznys, ale že díky levným metodám dokáže chránit a často i zachraňovat lidem zdraví a zpříjemnit život až do jeho konce.