Dvoudenní workshop v Širokém dole pro poradce k homocysteinu

Rezervace místa na workshopu 13.-15.10.2017:


Termín: 13.-15.10.2017
Počet míst: max. 30 (5 posledních míst)
Místo: Pension Na Lukách, Široký důl – web: http://penzionnalukach.cz/

Program bude zaměřen na:

  • poradenskou praxi k homocysteinu
  • stávající produkty Vitality
  • nový produkt Vitality
  • propagaci projektu Vitamíny s příběhem v ČR a SR
  • duševní hygienu pro poradce (jak se zbavit stresu z poradenské práce)
  • práci s klientem (zážitkové aktivity)

v pátek 13.10. – možnost ubytování od 16:00 do 18:00, volný program, společná večeře, společná seznamovací aktivita
v sobotu 14.10. – ranní cvičení, dopolední odborné přednášky, oběd, procházka po okolí, techniky meditace, propagace služeb poradců v regionech, nový produkt Vitality, večeře, volný program
v neděli 15.10. – dechová cvičení , dopolední odborné přednášky, oběd a rozloučení

Externí lektoři:

Lucie Hawa Goldin – lektorka, arteterapeutka, zpěvačka skupiny Yellow Sisters, sbormistrová souboru Hravé hlasy, tanečnice a choreografka – práce s emocemi, jak je transformovat a udržet si klid v duši, práce s tělem – focusing, práce s dechem – mindfulness, duševní hygiena pro pomáhající profese.

Být dobrým poradcem má základní předpoklad: mít sílu a zdraví, abychom mohli vést ty, kteří to v současné době potřebují nebo si neumí zatím poradit bez pomoci. Vždy nejlépe předáváme to, co si sami zažijeme. Proto zážitkový program DUŠEVNÍ HYGIENA, připravený na víkend, by vám měl dát konkrétní poznatky ověřené vašimi vlastními zkušenostmi a do budoucna by vám měl pomoci získat znalosti, jak si chránit duševní zdraví, jak si ho udržet a upevnit, jak zvýšit odolnost těla i duše před škodlivými vlivy prostředí  (např. psychologický přenos negativních emocí). Program zahrnuje nejen cvičení těla v neobvyklých podmínkách, ale především cvičení duše, jak té individuální tak i té kolektivní. Budeme sledovat chod našich myšlenek a smýšlení, kterými si tvoříme vlastní realitu zvanou Život. Budeme zvyšovat tvořivý potenciál, hrát si a hrou tak prohlubovat představivost, vize a ujasňovat záměr. Budeme zkoumat naše hranice, náš zdroj životní síly. To vše hravě a s lehkostí.

Pojmy: jóga, meditace, focusing, body scan, hlasová rezonance, bioenergetika, arteterapie

Lic. Matej Hochel, PhD. 

anotace bude doplněna