Homocystein

Jsem předpovědní faktor a mohu Vám napovědět, zda se dožijete vysokého věku v dobrém zdravotním stavu. Kvůli nedostatku vitamínů v potravinách často bývá má hladina v těle příliš vysoká. Může to znamenat, že se projeví některá z civilizačních chorob. Udržet mě na ideální hladině a ochránit své zdraví je celkem snadné. Pokud dodáte do těla dostatečné množství vitamínů, důležitých pro moji správnou metabolizaci, zachováte si biochemické zdraví.

Hlídat moji hladinu doporučují např. MUDr. Karel Erben, prof. RNDr. Anna Strunecká Dr.Sc., Patric Holford, nutriční specialista z Velké Británie, a Uwe Karstädt, přírodní léčitel z Německa.

Tvořím se přirozeně v buňkách jako produkt jedné z biochemických reakcí. Při nedostatečném příjmu vitamínů si se mnou buňky nevědí rady, proto můj přebytek vylučují do krve, kde se hromadím a způsobuji svojí toxicitou různá poškození, která zdravotnictví souborně nazývá civilizační choroby.

Víte, jaká je bezpečná hladina homocysteinu a jak si v tomto ohledu stojí obyvatelé Evropské unie? 

Chcete si udržet optimální hodnoty homocysteinu a vyvarovat se civilizačním chorobám?  Objednejte se na poradenské služby k homocysteinu

Po vyplnění formuláře vám e-mailem zašleme praktickou příručku k homocysteinu a občas vám pak pošleme zajímavosti či pozvánky na akce projektu.

Co ještě chcete vědět o homocysteinu?

srdce

Zvýšená hladina homocysteinu v krvi ohrožuje především srdce a cévní systém

Pokud nemá tělo dostatečný příjem vitamínů, minerálů a stopových prvků, homocystein s věkem stoupá (Zdroj: Prof. Dr. Uwe Till. Die B-Vitamine Folsäure, B6 und B12 in der Prävention).