Blanka Kapitánová

Adresa poradny: Bohuslava ze Švamberka 1686/4, Praha 4 (4 min. chůze od metra C Pražského povstání, vstup do poradny vchodem vlevo)

Objednat poradenské služby k homocysteinu

Objednat produkty Vitality se slevou pro klienty poradny

Jsem niterně přesvědčená o tom, že všechno souvisí se vším. Mám za to, že mysl ovlivňuje tělo a tělo mysl, ovlivňuje nás také okolní prostředí.

Je to již dvacet let, kdy jsem se začala zabývat tím, jak mysl působí na naše tělo, a zhruba pět let, co se zabývám tělesnou stránkou člověka. Vzdělávala jsem se jak pod odborným vedením, tak samostudiem a vzdělávám se i nadále – je to můj koníček.

Jsem akreditovaný poradce pro výživu. Mým hobby je pozorování živé kapky krve v temném poli mikroskopu. Mám tak možnost porovnat, jak má krev vypadala před lety, kdy jsem u porodu dostala čtyři transfúze, a jak se má krev mění v průběhu času. K tomu je nutné znát souvislosti mezi tím, jak se člověk stravuje a jak svou stravu doplňuje mikroživinami.

Vzhledem k tomu, že můj otec zemřel předčasně ve věku 42 let a v jeho rodinné anamnéze je kardiovaskulární onemocnění, rozhodla jsem se chodit pravidelně na preventivní vyšetření srdce, hloubkově se detoxikovat, lépe se stravovat a adekvátně stravu suplementovat.

Díky tomu jsem se začala věnovat poradenství k homocysteinu. Když má člověk v krvi zvýšenou hladinu homocysteinu, má zároveň v krvi větší množství toxických látek, a to má značný vliv na jeho zdraví. Pokud jste vnitřně rozhodnuti začít se starat o své zdraví, ráda Vám předám své zkušenosti.