Luboš Klas

Adresa provozovny: Zborovská 826, Liberec, 460 01

Objednat vyšetření

Objednávka Vitality

klasVystudoval jsem školu technického zaměření, nicméně tento obor mě nikdy příliš nenaplňoval, a proto jsem se rozhodl podnikat a jít vlastní cestou.

Dlouho jsem se zabýval prodejem kvalitního ovoce a zeleniny ve vlastním kamenném obchodě. Zdravé plodiny jsem také rozvážel do škol a lázeňských domů.

Když jsem díky dlouholetému úspěšnému podnikání získal potřebné znalosti a dovednosti, dostal jsem pracovní nabídku od jednoho významného poskytovatele mobilních služeb a přijal ji. Poté jsem několik let vykonával funkci manažera prodejních týmů.

V rámci dalšího vzdělávání jsem absolvoval řadu kurzů (zvládání stresových situací, syndromy vyhoření, budování týmů, motivace, emoční inteligence, manažerské dovednosti, zpětná vazba apod.), které mi pomohly změnit jeho pohled na život. Proto jsem se opět rozhodl jít vlastní cestou.

Dlouholetý zájem o zdravou stravu, jógu a meditaci mě inspiroval k profesní dráze zabývající se zdravým životním stylem.

Dokončil jsem příslušné vzdělání v této oblasti a v současné době působím jako naturopat ve své soukromé praxi. Přednáším laické a odborné veřejnosti a pracuji rovněž jako lektor kurzů celoživotního vzdělávání.