Mgr. Lada Kuběnková

Adresa poradny: Lihovarská 14, Praha 9 – Libeň, 190 00

Objednat poradenské služby k homocysteinu

Objednat produkty Vitality se slevou pro klienty poradny

Jmenuji se Lada Kuběnková a několik let se zabývám celostní medicínou. Původně jsem vystudovala pedagogickou fakultu a pracovala několik let jako učitelka.

K celostní medicíně jsem se dostala asi jako většina kolegů přes své zdravotní problémy. Měla jsem určitě „štěstí v neštěstí“, protože jsem dostala tip na lékaře, kteří měli v blízkém městě poradnu, kde se zabývali nejen tím, co klienty trápí na fyzické úrovni, ale hlavně chtěli znát příčinu jejich potíží.

A protože mi moc pomohli a já začala zase „normálně“ fungovat, řekla jsem si, že zjistím, co mi vlastně pomohlo.

Časem jsem se začala setkávat s lidmi, kteří se mi začali svěřovat se svými problémy, a to nejen zdravotními. Před několika lety jsem navštívila přednášku léčitele, se kterým v současné době spolupracuji a vlastně díky němu jsem se dostala ke své nynější činnosti.

Pracuji s Bachovými květovými esencemi, provádím energetické a biorezonanční měření organizmu (EAV), využívám přístroje Supertronic, Oberon a Quantum.

Dále se vzdělávám a stále je se co učit, abych byla dobrou poradkyní pro svoje klienty. Díky této cestě jsem se dostala i k problematice homocysteinu, kdy klientům můžeme preventivně pomoci, aby se vyvarovali civilizačních chorob.

Jsem ráda, že se mi v poradně stále více objevují lidé, kteří chodí preventivně a mají zájem pečovat o své zdraví. To je i mým cílem. Neřešit vše na poslední chvíli, ale aktivně se o sebe starat.