Jarmila Kubicová

Adresa poradny: O. Lysohorského 702, Frýdek-Místek 738 01  

Objednat poradenských služeb k homocysteinu

Objednat produkty Vitality se slevou pro klienty poradny

Za svůj život jsem prošla několika profesemi, které mě ne vždy zcela naplňovaly.

Pak přišel čas, kdy jsem potřebovala řešit zdravotní stav svých blízkých a nehodlala se smířit s tím, že nějaká nemoc je nevyléčitelná. Řídím se rčením „Kdo hledá, najde“, a tak jsem se jednoho dne setkala s MUDr. Karlem Erbenem.

Po pěti letech vzájemné spolupráce s MUDr. Erbenem, vím, že jdu správným směrem. Jsem moc ráda, že mám možnost svým klientům pomoci v jejich snaze převzít odpovědnost za jejich zdraví a pomoci jim při hledání příčin zdravotních potíží.

Jedním z ukazatelů správně fungujících biochemických procesů v organismu a také předpovědním faktorem vzniku většiny civilizačních chorob je homocystein. Úprava jeho hladiny pomocí vitamínů je však jen částí cesty vedoucí k navrácení fyzického zdraví. Je také nutné se zamyslet nad životním stylem a životosprávou. A protože víme, že nejsme bytostí toliko fyzickou, ale i duchovní, tak nemůžeme opomenout ani psychohygienu.

Každý člověk je jedinečný originál a sám nejlépe ví, kde dělá chyby. Jsem přesvědčena, že budete-li opravdu chtít, tak svou cestu ke zdraví najdete. Budu poctěna, využijete-li k tomu mých zkušeností.

Mým přáním je, abychom nečekali, až nám lékař sdělí diagnózu některé z civilizačních chorob, ale abychom se v první řadě zaměřili na prevenci svého fyzického a duševního zdraví. Získáme tím víc, než jsme si schopni uvědomit.

Těší se na Vás Jarmila Kubicová.