Lucie Prášková

Adresa: Sedlecká 199, Jistebnice 39133

Objednat vyšetření

Objednávka Vitality

Někdy na přelomu let 2014 a 2015 jsem zhlédla několik videí s MUDr. Karlem Erbenem a MUDr. Jitkou Hořejšovou o problematice homocysteinu a biochemického zdraví. Tyto informace mne natolik nadchly, že jsem se chtěla dozvědět více a také se aktivně zapojit do šíření této metody péče o zdraví.

Proto jsem také oslovila Mgr. Michaelu Verde Beitlovou a přihlásila se na vstupní seminář pro poradce. Mým dlouhodobým koníčkem a zájmem je sledování různých trendů v oblasti zdravého životního stylu, výživy a pohybových aktivit. Zajímá mě též působení různých bioenergetických systémů, které harmonizují tělo i psychiku, na což se chci více zaměřit ve své poradenské činnosti. Nicméně praktikování homocysteinové terapie považuji za velmi kvalitní a pevný základ pro vyvážení procesů v těle, a to dokonce na buněčné úrovni.

Smysl osvěty o snižování homocysteinu spatřuji především v tom, že každý člověk si tímto poměrně nenáročným způsobem může hlídat a ovlivňovat kvalitu svého fyzického zdraví. Přebírá tak určitou zodpovědnost sám za sebe, ale zároveň získává nezávislost. Tímto způsobem se rozšíření civilizačních chorob v širší populaci může udržet v určitých mezích, tak aby nenarůstaly, ale naopak klesaly.

V budoucnosti chci dále pracovat na prohlubování poznatků a prostřednictvím praxe hlouběji pronikat do souvislostí různých zdravotních a duševních potíží klientů, a tak jim účinněji pomáhat nalézt rovnováhu a zdraví.

Objednat vyšetření