Helena Šimáková, DiS.

Adresa poradny: Nádražní 109, 264 01 Sedlčany 

Objednat vyšetření

Objednávka Vitality

web__dsc6647Když jsem v roce 2005 přišla o práci zubní laborantky, neváhala jsem a začala podnikat. Hlas mého srdce byl tak silný, že nešlo ignorovat touhu pomáhat lidem. Již ve 13 letech jsem se jako vrcholová sportovkyně seznámila se základními masážními technikami, čehož jsem hojně využívala jak v rodině, tak u přátel a kolegů v práci.

Od roku 2006 tedy oficiálně pracuji jako masérka. Stále přibývalo případů, kdy si lidé při masáži stěžovali na své bolístky a problémy. Množily se i stížnosti na lékaře. Když jsem někdy i 12 hodin denně poslouchala, kolik kdo spolyká prášků, řekla jsem si, že je na čase to změnit. Zahájila jsem pátrání a souběžně se začal vytvářet můj životní plán.

Můj „masážní obzor“ se rozšířil o několik technik, kterých si nesmírně považuji. Je to manuální lymfodrenáž, s níž máme vynikající výsledky a již jsem později obohatila o galvanické lázně neboli galvanoterapii. Další technikou je tradiční japonská masáž shiatsu. A protože mým zvykem je v danou chvíli udělat maximum, obohatila jsem tuto tradici o energii Reiki čili aktivní duchovní terapii.

Později se v mé rodině vyskytlo více vážných onemocnění, což mne nasměrovalo na velmi klikatou cestou, na které jsem se seznámila s MUDr. Karlem Erbenem.  V tu dobu jsem již byla majitelkou veganské a vegetariánské restaurace, která zároveň funguje jako čajovna, kde jsme pořádali různé přednášky týkající se zdravého životního stylu. Poté, co jsem vyzkoušela homocysteinovou teorii na členech své rodiny, přišly výsledky, které již nikdo nečekal. Byla jsem tak nadšená, že jsem se okamžitě začala zajímat o spolupráci s MUDr. Erbenem. Nebyl tedy problém uspořádat přednášku, která vzbudila velkou vlnu zájmu.

I nadále mé poslání spočívá ve vyhledávání toho nejlepšího pro naše zdraví, pohodu a lásku, protože jsem ráda obklopena zdravými a zářícími bytostmi. Baví mne vnášet světlo, tam kde je tma, a moc ráda ukazuji lidem, že zdravá duše je oblečena do zdravého těla.

Děkuji Vám, že mi dáváte možnost, dělat to, co mě baví.