Pomozte tělu, aby zůstalo zdravé!

Potraviny, které jsou běžně k dostání v supermarketech, obsahují uměle vyráběné látky a jejich příjem může způsobovat nemalé zdravotní problémy. Masová produkce potravin je zárukou, že se biologická hodnota stravy výrazným způsobem znehodnocuje a našemu tělu se nedostávají esenciální živiny (živiny, které si neumí tělo vytvořit samo).

Zcela logicky nás pak trápí spousta neduhů: podléháme únavě, trápí nás bolesti kloubů či snížená imunita, máme sklony k depresím apod. Jak z tohoto začarovaného kruhu ven?

Vědci zjistili, že náš jídelníček postrádá řadu životně důležitých živin, jako jsou hořčík, zinek a vitamíny B, C a D. Všechny je třeba rozumně nahrazovat doplňky stravy. Takový názor zastávají odborní poradci z iniciativy Vitamíny s příběhem

Mezi doplňky stravy existují propastné rozdíly. Zatímco syntetické látky představují zdravotní riziko, přírodní doplňky mohou mít blahodárný vliv na naše zdraví.Jak správně vybrat doplněk stravy? Čtěte pozorně etikety. Produkty nesmějí obsahovat žádná syntetická barviva, náhradní sladidla, nebezpečné konzervanty, zahušťovadla a stabilizátory. To jsou jen látky, které usnadňují výrobu a skladování, člověku však nepomohou.

S výběrem doplňků stravy Vám na vyžádání pomohou poradci. Rize přírodní doplňky stravy jsou produkty řady Vitality určené k udržování imunity a předcházení civilizačních chorob.


Na vyžádání zasíláme ilustrovanou brožuru produktů Vitality na Váš email

Dárkové poukazy

Odesláním formuláře dáváte souhlas s podmínkami

Cena poukazu je 1.100,-Kč. V ceně poukazu je zahrnuto vstupní vyšetření krve na homocystein a hodinová konzultace k výsledkům rozboru s doporučením vhodné vitamínové suplementace s ohledem na individuální potřeby klienta. K ceně poukazu bude připočteno  100,-Kč za poštovné a balné. Po odeslání objednávky Vás telefonicky kontaktuje regionální poradce a domluví s Vámi platbu a předání poukazu. Platnost poukazu je 3 měsíce od data jeho vydání. Dotazy zodpovídáme na telefonu 724 322 566.

Vánoční motiv 1

Vánoční motiv 2

Celoroční

 

Objednávka vyšetření krve na homocystein a konzultace u paní Havířové

Cena vyšetření krve na homocystein s konzultací k výsledkům rozboru: 1100,-Kč

Cena zahrnuje 1x vyšetření krve a 1x konzultaci poradce. Odběr krve probíhá nalačno v odběrové místnosti certifikované laboratoře. Výsledky rozboru jsou k dispozici zpravidla odpoledne v den odběru. Poradce Vás po odeslání objednávky do dvou pracovních dnů kontaktuje emailem či telefonicky a sdělí bližší informace. S dotazy se na nás neváhejte obracet na emailu info@vitaminyspribehem.cz.

Více o paní Havířové

Těším se na Vaši návštěvu!


Odesláním formuláře dáváte souhlas s podmínkami

Simona Havířová

Adresa poradny:  Studio Ganesha, Nádražní 238, Újezd u Brna

Objednat vyšetření

Objednat Homocystein Vitality 

Jsem obyčejná ženská na cestě k sebepoznání. Pochopila jsem, že víc než rozumět světu, životu kolem a vesmíru, potřebuji rozumět sama sobě. A to je ta cesta. Je trnitá, drsná, bolavá, ale i laskavá a krásná. Je Moje. Nenávidím ji i zbožňuji. Učí mě milovat, přijímat a nelpět.  Mám své učitele a trenéry. Jsou skvělí. Děkuji!

Jsem vzděláním ekonom s téměř dvacetiletou praxí ve finančních sférách zahraničních firem. Byznys. Úspěchy a pády. Přehlídka spousty iluzí. Syndrom vyhoření.

Nyní se věnuji práci s lidmi. Mám studio, kde provozuji masáže a poradenství. Jak funguje naše tělo, duše a mysl? Jak znovu obnovit a uchovat si zdraví? To jsou moje ústřední témata zájmu. Moje duše mi nicméně servíruje bohaté zkušenosti skrze mé vlastní tělo i mysl. Taktéž doba jedová, ve které žijeme, je silným hnacím motorem pro získávání informací a studiem. Zároveň je to doba, kdy jsme informacemi přímo zahlceni a musíme si vybírat. Taktéž v oblasti zdraví, spirituality a osobního rozvoje jsou slepé uličky. Zejména naše „finanční náboženství“ a honba za zisky jsou toho příčinou. Vše je však otázkou osobní volby. I naše zdraví.

A tak se znovu vracím k jednoduchosti a prastarým principům bytí. A je to tak trošku plavba proti proudu. Nemusíme donekonečna zkoušet a utrácet za veškeré nejnovější metody a doplňky, které nám zaručeně a bez práce navrátí naše zdraví. Také esoterické čáry máry jsou téměř k ničemu.  Pokud nezměníme sebe, tak to stejně nebude fungovat. Nebo jen krátkodobě. Uvědomění si nutnosti změny myšlení a životního stylu je zcela zásadní. Ono „vědomí“ je klíčem k úspěchu.

Teprve pak jsou tu pomocníci, střípky do pomyslné mozaiky, neboť zdraví je především o celistvosti a propojenosti těla, duše a mysli. Homocystein a jeho přiměřená hladina v těle, je jedním ze střípků mozaiky. Bez vitamínů a živin naše chemická továrna prostě nefunguje. Naše tělo je velmi inteligentní a shovívavé, když mu projevíme pozornost. A tak to skrze sebe učím i své děti. A ty mne zase na oplátku učí jiné věci. Třeba žít s lehkostí. To je také jeden ze střípků. Kdysi jsem to také uměla, když jsem byla dítě. A pak šel čas a já nyní zjišťuji, že tahle dnešní doba nás velmi odklání od přirozenosti, od prožívání přítomného okamžiku tady a teď.

A to je další výzva k zamyšlení. Přes všechny technologické vymoženosti a konzumní pohodlné živobytí jdeme vlastně sami proti sobě. Proti tomu, jak nás příroda nastavila. Vlastně proti té přirozenosti dobrovolně bojujeme, protože společenská laťka je tak vysoko!!!

Takže kde je tedy naše zdraví? A co to vlastně znamená? Zdraví je stav rovnováhy, přítomný okamžik tady a teď! Nepodmíněné bytí. Odtud jsme vzešli a tam zase směřujeme. A časoprostor mezi tím? To je náš život. Naše cesta, která je zároveň i cíl.

Výběr menu – dvoudenní workshop 13.-15.10.2017

Vážení, vyberte vždy jeden ze dvou nabízených chodů a odešlete formulář. Jedno jídlo je vždy vegetariánské.

Večeře 13.10.

Oběd 14.10.

Večeře 14.10.

Oběd 15.10.

Objednávka konzultácie k vyšetreniu krvi na homocysteín u pani Veme

Cena vyšetrenia krvi a hodinové konzultácie k výsledkom rozboru: 38 EUR

Cena zahŕňa 1x vyšetrenie krvi a 1x konzultáciu poradcu. Odber krvi prebieha nalačno v odberovej miestnosti certifikovaného laboratória. Výsledky analýzy sú k dispozícii pravidelne odpoledne v deň odberu. Poradca vás po odoslaní objednávky do dvoch pracovných dní kontaktuje e-mailom alebo telefonicky a oznámi dalšie informácie. Ak máte otázky, neváhajte nás kontaktovať na e-mailu veme@vitaminyspribehem.cz.

Teším sa na vašu návštevu!


Odoslaním formulára dáváte súhlas s podmienkami.

Objednávka vyšetrenie krvi na homocysteín s konzultáciou u pani Kurtové

Cena vyšetrenia krvi a hodinové konzultácie k výsledkom rozboru: 38 EUR

Cena zahŕňa 1x vyšetrenie krvi a 1x konzultáciu poradcu. Odber krvi prebieha nalačno v odberovej miestnosti certifikovaného laboratória. Výsledky analýzy sú k dispozícii pravidelne odpoledne v deň odberu. Poradca vás po odoslaní objednávky do dvoch pracovných dní kontaktuje e-mailom alebo telefonicky a oznámi dalšie informácie. Ak máte otázky, neváhajte nás kontaktovať na e-mailu kurtova@vitaminyspribehem.cz.

Teším sa na Vašu návštevu!


Odoslaním formulára dáváte súhlas s podmienkami.

Objednávka vyšetření krve na homocystein a konzultace u paní Průšové

Cena vyšetření krve na homocystein s konzultací k výsledkům rozboru: 1100,-Kč

Cena zahrnuje 1x vyšetření krve a 1x konzultaci poradce. Odběr krve probíhá nalačno v odběrové místnosti certifikované laboratoře. Výsledky rozboru jsou k dispozici zpravidla odpoledne v den odběru. Poradce Vás po odeslání objednávky do dvou pracovních dnů kontaktuje emailem či telefonicky a sdělí bližší informace. S dotazy se na nás neváhejte obracet na emailu info@vitaminyspribehem.cz.

Těším se na Vaši návštěvu!


Odesláním formuláře dáváte souhlas s podmínkami

Kontaktní formulář je zaslán na emailovou adresu: prusova@vitaminyspribehem.cz

Blanka Průšová

Adresa poradny:  Oceán zdraví a krásy, Teplická 703/34 405 02 Děčín IV

Objednat vyšetření

Objednat Homocystein Vitality 

Počátky mé terapeutické a masérské praxe sahají až do devadesátých let minulého století. Mojí provozovnou prošla celá řádka klientů s různými nemocemi a bolístkami, a přestože jsem se jim snažila pomoci ze všech sil různými terapiemi, jako např. autopatií, detoxikací podle MUDr. Jonáše, odkyselením organismu atd., ne všem klientům bylo trvale pomoženo. Stále mě trápila otázka PROČ tomu tak je.

A pak jsem i já začala mít různé zdravotní potíže. Začalo to trvalým překyselením organismu, které se okamžitě znovu objevovalo, sotva jsem si jeden den nevzala minerály a nevypila alespoň jednu sklenici vody s jedlou sodou. Najednou jsem měla pocit, jako by se moje tělo nafukovalo zadržovanou vodou. PROČ, když se pravidelně odkyseluji? Nešlo mi to na rozum a začala jsem pochybovat
i o tom, co učím své klienty.

Otékající tělo ale bylo jen začátkem mých zdravotních problémů. Po čase se začaly objevovat různé drobné ekzémy, poruchy paměti, bolesti svalů a kloubů, což je pro masérku naprosto zásadní problém. Do té doby jsem neznala vysedávání v čekárnách lékařů, byla jsem zdravý člověk. Občasná nachlazení jsem řešila koloidním stříbrem. A najednou bych měla brát léky, které sice uleví mým kloubům, ale bude mě z nich bolet žaludek, jak mi nastínila paní doktorka. Takže děkuji pěkně, nechci.

Dále všichni, kdo se jen trochu zajímáme o zdraví, víme, že kortikoidní mastičky ekzém nevyřeší, jen ho zatlačí hlouběji do těla. A paměť? Jak to, že mám najednou problém vzpomenout si na jméno klientky, která ke mně chodí každý měsíc na masáž už přes deset let? CO SE TO TADY VLASTNĚ DĚJE? Kde je příčina všech civilizačních nemocí, které klasická medicína nedokáže vyléčit? A jak budu asi vypadat za nějakých deset let, když už po padesátce mám takové problémy?

Dlouho, opravdu dlouho jsem hledala základní příčinu všech nemocí. Už jsem nechtěla dělat terapie, které pomohou jen částečně nebo krátkodobě, hledala jsem SKUTEČNOU POMOC pro svoje klienty a pro sebe. A protože jak se říká, když je žák připraven, učitel se dostaví, tak i já jsem v pravý čas objevila pana doktora Erbena a Míšu Verde Beitlovou. A vše do sebe zapadlo jako puzzle do skládačky.

Dnes mohu říci, že problém homocysteinu je jedním z velmi důležitých dílků v mozaice zdraví. Je jen na nás, jakým způsobem s ním naložíme. A já pevně věřím, že vědomých lidí, kteří berou zdraví do vlastních rukou, bude stále přibývat, a že se spolu nad otázkami Vašeho zdraví brzy setkáme.