Pozvánka

Vzdělávání

Naše poradenská centra fungují také jako vzdělávací. Naučíte se od nás jak se vyznat v krevních rozborech, jak na homocystein a potravinové intolerance,  jak na střeva, jak si správně vybrat doplněk stravy a jak číst etikety výrobků. Svět je zavalen informacemi z oblasti zdravého životního stylu. Jak znovu najít pevnou půdu pod nohama a nebýt ve stresu z toho, že nezvládám dodržet tisíce doporučení, která si navíc často protiřečí? Pojďte se s námi vrátit k selskému rozumu a uvolněte se prosím 🙂

Videopozvánka

Aktuální akce

Cyklus přednášek "Uzdravte se sami"
ČTVRTEK 3. ŘÍJNA 2019 - 9:30 - 12:30 - Praha
VAŘILA MYŠIČKA..." aneb VÝŽIVA DĚTÍ

ČTVRTEK 3. ŘÍJNA 2019 - 14:45 - 18:45 - Praha
HORMONY A KREV

Třídenní kurz "Krevní rozbory"
PÁTEK - NEDĚLE 4.-6. ŘÍJNA 2019 - Praha

Workshop - Střeva a faktory zánětu - více info dodáme
STŘEDA 13.LISTOPADU 2019 - 15:00 - 19:00 - Znojmo

Workshop "Jak na homocystein"
ČTVRTEK 14.LISTOPADU 2019 - 10:00 - 17:00 - Bratislava
PÁTEK 15.LISTOPADU 2019 - 10:00 - 17:00 - Banská Bystrica

VŠECHNY AKCE

Recenze kurz "Krevní rozbory"

Nevěřím, že lékař pro mé zdraví udělá maximum - on ani z důvodu vytíženosti nemůže. Navíc, mnoho z nich nevěří přirozené stravě, příliš se odklonili od přírodních zákonů.  Jedině já mohu pro své zdraví udělat maximum a také to dělám! Učím se např. od lékařů, kteří neztratili svůj zdravý selský rozum a ví, že bude-li můj organizmus v harmonii, bude i zdravý. A právě jedním z takových lékařů je i Barbara Miller.

Tomáš Prokeš, Brno

Kurz tohoto typu by měl patřit k základům sebevzdělávání.Pomohl mi svým pojetím celostně pochopit procesy metabolismu v lidském organismu.Pomáhá mi se snáze zorientovat v tom,co se v těle děje a jak by se to optimálně mělo dít a jak si třeba i včas pomoci, když nastanou změny k horšímu.Laicky řečeno ,naučit se rozumět vlastnímu tělu a využít přitom možnost vyčíst informace z krevního obrazu je k nezaplacení.

Petra Tkáčová, Frýdek-Místek

VŠECHNY RECENZE