Jednodenní vzdělávací workshop „Jak na homocystein“

Přihláška


Odesláním formuláře dáváte souhlas s podmínkami
Bez souhlasu nelze formulář odeslat.

Pozvánka

Ač to není příliš známá informace, nízká hladina homocysteinu v krvi výrazně přispívá k prevenci vzniku závažných civilizačních chorob. Držet homocystein na uzdě je celkem snadné. Pojďte se s námi naučit, jak na to. Mgr. Michaela Verde Beitlová je bývalá onkologická pacientka a informační specialistka, která se v rámci projektu Vitamíny s příběhem věnuje osvětové činnosti a sdílí svůj příběh a zkušenosti, jak předejít vzniku nemoci či jejímu návratu.

Workshop je vhodný pro každého, kdo ví, že starat se o své zdraví se vyplatí. Workshop je určený jak široké veřejnosti, tak odborníkům v oboru zachování  zdraví (fyzioterapeuti, maséři, výživoví poradci, čínští medici apod.). Na workshopu se dozvíte vše o homocysteinu (historii výzkumů, výsledky výzkumů, jak na snížení a udržení hladiny homocysteinu, rizikové skupiny, kontraindikace užívání vitamínů, také postupy, jak radit ostatním ve svém okolí). Absolventům workshopu je možné zprostředkovat spolupráci s certifikovanou laboratoří. A vlastně je toho mnohem více. Přijďte a uvidíte!

Rezervace místa je dokončena až po zaplacení zaslané faktury. 

Cena workshopu pro ČR – 2.500,-Kč

Cena workshopu pro SK – 98EUR*.

* v ceně workshopu jsou barevné tištěné materiály, nápoje a malé občerstvení

Přednášející

Termíny a místo konání

SOBOTA  25. KVĚTNA 2019
Vzdělávací a poradenské centrum Vitamíny s příběhem, 10:00 – 16:00, Bohuslava ze Švamberka 4, 140 00 Praha

SOBOTA 29. ČERVNA 2019
Vzdělávací a poradenské centrum Vitamíny s příběhem, 10:00 – 16:00, Bohuslava ze Švamberka 4, 140 00 Praha


Program workshopu

10:00 – 11:00 Zahájení,  příběh jedné onkologické pacientky, představení projektu VSP, formy spolupráce

11:15 – 13:30 Odborná část 1:  Homocystein – principy metabolismu homocysteinu, důvody zvýšené hladiny homocyteinu v krvi, působení zvýšené hladiny homocysteinu na zdraví, výstupy z výzkumů, rizikové skupiny

13:30 – 14:30 Přestávka na oběd

14:30 – 16:00 Odborná část 2: Doporučené postupy snižování hladiny homocysteinu, praktická cvičení, spolupráce s laboratoří, doporučené formy vitamínů, jak číst etikety produktů, genetické mutace MTHFR, zdroje informací, doporučená literatura.