Věra Bezoušková

Adresa: Hradešice 63, 341 01 Horažďovice (za klienty také dochází)
Telefon: 606 674 572

Objednat poradenské služby k homocysteinu

Objednat služby k potravinovým intolerancím

Doporučené produkty

V roce 2014, v mých 61 letech, jsem pátrala po tom, jak bych se už konečně mohla zbavit svých zdravotních problémů, které pomalu přerůstaly do trvalé invalidity (degenerativní artritida, záněty šlachových pouzder v zápěstí, záněty a deformace prstů na rukou, trvalé bolesti po dvanácterníkových vředech, chronické záněty dutin a pak i dásní, zvýšený cholesterol, inkontinence). Užívání léků na snížení cholesterolu a bolestí mi způsobovalo velkou únavu, bolesti svalů a kloubů a také bolesti žaludku.

A pak mi dcera poslala video Jaroslava Duška s MUDr. Karlem Erbenem. Po zhlédnutí videa jsem ihned věděla a pochopila, co mi tyto nemoci způsobuje. Byla jsem velmi zvědavá, jak vysoký Hcy mám. Objednala jsem se na vyšetření homocysteinu, jehož hladina byla na 13,7, a začala s užíváním vitamínů. Hcy začal klesat. Abych mohla odstranit následky vysokého Hcy – záněty, bolesti rukou a žaludku, začala jsem s užíváním dalších léčivých přírodních produktů na obnovu biochemického zdraví.

Výsledky přicházely rychle, vrátila se mi opět energie a zlepšila kondice, už mohu rukama dělat vše a nepotřebuji užívat žádné léky, které mají mnoho vedlejších účinků. Jsem nyní ve velmi dobré kondici. V této době už tři roky užívám vitamíny a každý den také doplňky stravy na udržení zdraví.

Také můj muž, který začal snižovat Hcy ve svých 72 letech, je nyní bez léků na tlak a jeho problémy s křečovými žílami a dechem odezněly. Tak se mi potvrdilo, že začít se dá v každém věku.

Tento způsob navrácení zdraví mě velmi nadchnul, a proto jsem začala spolupracovat s MUDr. Karlem Erbenem, který se mnoho let homocysteinem zabývá. Od ledna 2016 provozuji poradnu zabývající se prevencí a poradenstvím k homocysteinu včetně odstranění následků způsobených jeho vysokou hladinou. Od května 2017 spolupracuji s Mgr. Michaelou Verde Beitlovou v rámci projektu Vitamíny s příběhem, neboť  její podpora v dalším vzdělávání a šíření informací o homocysteinu je přínosná nejen pro mne, ale také pro celý region, ve kterém působím.

V poradně jsem měla už mnoho klientů. Spousta z nich vydržela a dočkala se zlepšení nebo i zmizení různých zdravotních problémů. Nejvíce mne ale mrzí, že mladí lidé se nechtějí prevenci věnovat, myslí si, že jejich těla všechno zvládnou, a nebo mají za to, že zdravotní problémy jejich rodičů se jim vyhnou. Nebo naopak říkají: “No jo, měla to matka, budu to mít taky.” A jsou s tím smíření. Bohužel v dnešní době, kdy v potravinách ubylo vitamínů a minerálů, se už nemůžeme ve zdraví dožít vysokého věku. Ba naopak díky těmto zkušenostem vím, že naše děti budou mít zdravotní problémy už o 10 let dříve než my, vždyť dnešní malé děti jsou samá alergie, ekzémy a antibiotika. Když přijde třígenerační rodina na vyšetření homocysteinu, tak ve většině případů mají děti do 15 let stejný Hcy jako jejich babička s dědou nebo rodiče.

Protože se naše zdravotnictví prevencí nezabývá, tak vidím velkou šanci v projektu paní Beitlové „Vitamíny s příběhem“ – aby se ke všem lidem tyto informace mohly dostat. Lidé by pak mohli svědomitě pečovat o své zdraví.

Certifikát odbornosti: