Veřejná přednáška „4 omyly o vitamínech“

Bez doplňků stravy (suplementů) se podle některých odborníků na zachování zdraví v dnešní době neobejdeme. Trh je jimi zaplavený. Jsou k dostání v lékárnách, v e-shopech, v prodejnách zdravé výživy, u poradců... Jak se však orientovat v jejich kvalitě a ceně? Jak se vyznat v informacích uvedených na etiketách? Kde hledat odpovědi na naše otázky? V přednášce budou uvedeny 4 nejčastější omyly spojené s doplňky stravy a tipy, jak správně doplněk stravy vybrat.

Koupit lístky online:

Termín: středa 15.2.2019, 18:00 - 19:30

MístoKrajská vědecká knihovna Liberec, Rumjancevova 1362/1

Cena: 150,-Kč

Přednášejí: Mgr. Michaela Verde Beitlová

 


Odesláním formuláře dáváte souhlas s podmínkami
Bez souhlasu nelze formulář odeslat.

interiér Krajské vědecké knihovny v Liberci

Workshop „Esenciální oleje bezpečně a efektivně“

Esenciální oleje k harmonizaci prostoru, těla i duše

Esenciální oleje jistě znáte, ale na našem workshopu o nich uslyšíte od odbornic na slovo vzatých. Andrea Puškárová a Mária Bučková se esenciálními oleji (EO) zabývají profesionálně v rámci výzkumu v Ústavu molekulární biologie SAV.  Kromě toho, že nám o EO řeknou všechno podstatné, naučí nás, jak s EO zacházet bezpečně a efektivně. Velké množství vzorků EO bude možné očuchat, vyzkoušet. Naučíte se pracovat  s ultrazvukovým difuzérem. Kromě informací si odnesete voňavý dárek a výsledky měření na skeneru iTovi.

Diagnostický skener iTovi měří reakce těla na elektronické frekvence. Skener zaznamená reakci těla na tyto frekvence, odpor a různé tělesné změny v průběhu měření. Porovnává měřeného člověka s éterickými oleji, které mají odpovídající frekvence. Za pár sekund skener provede množství algorytmů ze všech odpovědí těla. Výsledky a výstupy z měření jsou přehledné, srozumitelné a pomáhají se orientovat v éterických olejích, jejich používaní, aplikaci a dávkovaní.

Program:

První tematický orkuh: odkud EO pocházejí, jak se získávají, co rozhoduje o kvalitě EO, zásady bezpečného užívání a způsoby aplikace.

Druhý tematický okruh: EO ve vědeckém výzkumu, účinky EO, chemická podstata EO, mikroorganizmy a EO, EO verzus antibiotika

Třetí tematický okruh: Jak na EO prakticky. Jak s esenciálními oleji přežít chřipkové období? Jak dělat s esenciálními oleji  prevenci před virovou nákazou na veřejných místech? Co dělat, když už choroba propukne? Jednoduché recepty a vlastní zkušenosti Mgr. Andrei Puškárové, PhD. a RNDr. Márie Bučkové, PhD. v příjemném prostředí poradenského a vzdělávacího centra Vitamíny s příběhem.

Pražské centrum VSP

Termín: neděle 9.6.2019, 16:00 - 19:00

Místo: vzdělávací a poradenské centrum Vitamíny s příběhem - klub, Bohuslava ze Švamberka 4, Praha 4 (5 min. chůze od metra Pražského povstání)

Cena: 1200,-Kč

Přednášejí: Mgr. Andrea Puškárová, PhD. a RNDr. Mária Bučková, PhD. - Ústav molekulární biologie SAV

Max. počet míst:  20


Odesláním formuláře dáváte souhlas s podmínkami
Bez souhlasu nelze formulář odeslat.

Cyklus přednášek „Uzdravte se sami“

TÉMA 1: Trendy a časté chyby ve stravování
STŘEDA 15. KVĚTNA 2019 - 19:30 - 21:30

Výběr potravin a jejich kombinace určuje naše zdraví. Odstranit chyby ve stravování je snadné, ale musíte vědět, jak na to. Bonusem ke zdraví je vitalita a krása.

Cena: 320,-Kč

TÉMA 2: Střeva v první linii
ČTVRTEK 16. KVĚTNA 2019 - 17:30 - 21:30

Sebezdravější stravu nemocné střevo nevstřebá. Porozumíte svému zažívání, je to základ zdraví a silné imunty. Naučíme Vás ozdravit, udržovat a milovat střeva svá.

Cena: 520,-Kč

TÉMA 3: Vraťte zdraví nejen půdě
PÁTEK 17. KVĚTNA 2019 - 10:00 - 13:15
PÁTEK 17. KVĚTNA 2019 - 14:30 - 17:45

Vraťte zdraví nejen půdě

Co jsou efektivní mikroorganizmy (EM)? Jak s nimi zacházet a jak je množit. S EM bude úžasně prospívat Vaše zahrada, domácnost i Vy.

Cena: 420,-Kč

místo: 3.lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze, Syllabova posluchárna, Ruská 87, Praha 10 (metro Strašnická, bus 175 Volyňská)

cena závisí na počtu zvolených přednášek, viz rezervační formulář

počet účastníků: max. 200

přednášející dr. Barbara Miller

Odesláním formuláře dáváte souhlas s podmínkami
Bez souhlasu nelze formulář odeslat.

Veřejná přednáška – 4 omyly o vitamínech a homocystein

JAK SPRÁVNĚ VYBRAT DOPLNĚK STRAVY A CO SLEDOVAT NA ETIKETÁCH VÝROBKŮ

Bez doplňků stravy (suplementů) se podle některých odborníků na zachování zdraví v dnešní době neobejdeme. Trh je jimi zaplavený. Jsou k dostání v lékárnách, v e-shopech, v prodejnách zdravé výživy, u poradců… Jak se však orientovat v jejich kvalitě a ceně? Jak se vyznat v informacích uvedených na etiketách? Kde hledat odpovědi na naše otázky? V přednášce budou uvedeny 4 nejčastější omyly spojené s doplňky stravy a tipy, jak správně doplněk stravy vybrat. Přineste si produkty, které užíváte. Naučíte se na nich rozpoznat kvalitní výrobek od nekvalitního.

Ing. Eva Kocurková

Adresa : Poliklinika Mazurská, Mazurská 484/2, 4. patro – nutriční poradna,  181 00 Praha-Troja
Telefon: +420 722 062 846

Objednat poradenské služby k homocysteinu

Doporučované produkty

Lidské tělo je pro mne úžasnou mapou, knihou vyprávějící jedinečný osobní příběh každého člověka. Nese v sobě informace našich předků, vypráví skrz svoji formu a funkci o všem klíčovém, co jsme na své cestě životem potkali, prožili a také to, jak jsme dané situace zvládli...

Jídlo jako forma projevu kultury, zvyků a tradic našich předků, bylo zároveň i společenskou událostí, ale i komplexem fyzických prací a využívaní přírody jako velkého dárce.

Budu se snažit Vám pomoci najít odpovědi na Vaše problémy a najít takové potraviny, které budou pro Vás lékem. Tak budeme společně směřovat ke slovu, které se často vyslovuje u všech přání: ZDRAVÍ. Proto moje vnitřní filozofie je přistupovat k člověku s respektem. Budu se těšit na přítomný okamžik, který prožiju s Vámi.

Specializuji se na personální diagnostiku podle potravinových intolerancí na základě výsledků absolvovaných testů. Hledám nejlepší způsoby, jak odstranit příznaky nemoci a najít její příčinu. Cílem je změna stravovacích návyků „na míru" každého klienta a zároveň příjem kvalitního zdroje racionálních potravin. To mě přivedlo k nápadu pojmout celý projekt komplexně, od krevního testu v české laboratoři až po farmáře, kteří poskytují zdravé potraviny. Tato speciální dietologie a pečlivě naplánovaný postup léčby mohou pomoci rychle narůstající onemocnění zmírnit.

Mým klientům poskytuji komplexní službu včetně nutričního poradenství a vytvoření nákupního koše na základě výsledků z imunologie.

Věnuji se rozsáhlé koncepci nutričního poradenství, dle klinického stavu klienta. Na základě potravinových intolerancí dle výsledků z imunologických laboratoří po celé ČR a to je odrazový můstek pro nutriční poradenství. Preferuji cílené postupy, detekuji potíže člověka na různých úrovních od nutriční, fyzické, duševní, emoční až po psychosomatickou.

Studovala jsem 5 let na univerzitě obor Vědecká výživa lidí a mojí diplomovou prací byla téma „Výživa dětí do 1 roku života „. Tři roky jsem studovala obor Pedagogika a psychologie a zvolila jsem si téma diplomové práce „Psychologické aspekty výchovy k partnerství i rodičovství".

Mám řadu certifikátů. Věnuji se také publikační činnosti a přednáším. Věřím, že praxe je nejdůležitější forma sebevzdělávání, protože právě klienti mě posouvají dále.

Klinickou výživu jsem dělala pro mnoho společností jako jsou Generali nebo Travel service. Připravovala jsem více než 40 profesionálních sportovců na olympiádu 2016 do Ria, od silových sportů po vytrvalostní.

Mojí velikou životní zkušeností byl pobyt v Orlandu na Floridě, kde jsem pracovala jako pomocný psycholog i nutriční terapeut pro děti postižené autismem. Komunita lidí z celého světa mi dala komplexnější obraz o tom, jak se dá přistupovat k postižením i v rámci nutriční a edukační úrovně.

Po třech letech jsem se rozhodla pro změnu nejenom práce, ale i světadílu a přiletěla do České republiky, kde jsem pracovala pro Psychiatrickou léčebnu Bohnice, Sdružení linka bezpečí, kde se řeší problémy šikany, týraní dětí, ale taky jsem měla zodpovědnost za PR, speciální projekty a fundraising.

V roce 2006 se mi narodila v Irsku první dcera Clare a od roku 2007 jsem začala pracovat pro Havenwood, na pozici nutriční terapeut, pečovatel pro lidi s postižením demencí, Alzheimerem, rakovinou, roztroušenou sklerózou apod.

Dle mého životního příběhu, právě lidé, kteří „odcházeli" z tohoto světa, mi dávali impuls k novému životu, k hodnotám, pokoře i novým začátkům.

Mým hlavním posláním od roku 2012 je práce a komplexní péče o člověka z pohledu výživy, zejména „Výživy dle imunologických výsledků z laboratoře na základě potravinových intolerancí„. Věnuji se i speciální výživě sportovců, ale i výživě u klinických obrazů (onkologičtí pacienti, autoimunitní onemocnění), výživě dětí apod.

Poradenství a LABORATORNÍ TESTY NA POTRAVINOVÉ INTOLERANCE bohužel nejsou hrazeny pojišťovnami. Diagnostickou metodu potravinové intolerance provádějí EUC privátní laboratoř a řada imunologů. Výsledky následně putují ke mně k vyhodnocení a zpracování dle tzv. „Rotačního protokolu" a poté s každým klientem individuálně pracuji.

Komplexní péče je určena všem bez rozdílu věku, pohlaví, národnosti a náboženství, ale hlavně těm, kteří jsou ochotni převzít zodpovědnost za své zdraví a aktivně se podílet na terapii.

Aktivně podporuji Fond Sidus, zajímám se o charitativní akce. Doporučuji výrobky od Trapistických mnichů v Novém Dvoře. Není mi lhostejná ani minulost a jako tzv. Husákovo dítě se zajímám a podporuji Paměť národa. Spolupracuji s nadací Kateřiny Sokolové Aut talk, která se věnuje dětem s autistickým spektrem.

Těším se na setkání s Vámi v přítomném okamžiku.

1997–2002 SPU – Vědecká výživa lidí (téma diplomové práce Výživa dítěte do jednoho roku)
1999–2002 Pedagogika a Psychologie (téma diplomové práce Psychologické aspekty k partnerství a rodičovství)
2002–2003 Práce společnost Treshold, Orlando Florida, Behavior Specialist, Center for Austism, práce s autistickým spektrem
2005–2006 Psychiatrická léčebna Bohnice SLB, specilní projekty
2008–2010 Havenwood Nursing Care, Waterford, Irsko, Alzheimer's Disease, Chronic Disabilities, nutriční poradenství pro rakovinu, a paliativní péči
2011 Wall Street Institute, Praha, PR, Speciální projekty
2012 OSVČ Personální diagnostika dle potravinových intolerancí, klinická výživa, nutriční poradenství, detoxikační postupy
2015 Soukromá klinika Endala, klinický výživový terapeut  (testy potravinových intoleranci)
2016 Potravinové alergie a intolerance celorepublikový projekt s akreditovanou laboratoři EUC, klinická výživa, personální diagnostika, medicína životního stylu

Kurzy

  • Alzheimer's disease Care Course, Waterford, Irsko
  • First Aid Course, Waterford, Irsko
  • Behavior Training Specialist for Autism, Orlando, Florida
  • Efektivní komunikace, Institut psychosomatiky, Praha
  • SM systém –, MUDr. Richarda Smíška, Praha

Objednávka poradenských služeb k homocysteinu u Ing. Evi Kocurkové v Praze

Adresa: Poliklinika Mazurská, Mazurská 484/2, 4. patro – nutriční poradna,  181 00 Praha-Troja
Telefon: +420 722 062 846

Více paní Kocurkové

Všechny poradny v ČR - Všechny poradny v SR

Cena vyšetření krve na homocystein s konzultací k výsledkům rozboru: 1350,-Kč

Cena zahrnuje 1x vyšetření krve a 1x konzultaci poradce. Odběr krve probíhá nalačno v odběrové místnosti certifikované laboratoře. Výsledky rozboru jsou k dispozici zpravidla odpoledne v den odběru.

Cena konzultace k výsledkům rozboru bez vyšetření krve: 800,- Kč

Cena zahrnuje 1x konzultaci poradce. Odběr krve si zajišťuje klient sám přes praktického lékaře. Výsledky rozboru přinese klient na konzultaci k poradci.

Poradce Vás po odeslání objednávky do dvou pracovních dnů kontaktuje emailem či telefonicky a sdělí bližší informaceOdesláním formuláře dáváte souhlas s podmínkami

Půldenní vzdělávací workshop „Jak na potravinové intolerance“


Odesláním formuláře dáváte souhlas s podmínkami
Bez souhlasu nelze formulář odeslat.

Cena workshopu 1490,-Kč

Pozvánka

Potravinová intolerance je nesnášenlivost nebo přecitlivělost na určitou složku z potravin. Nejedná se však o  alergii. Jaký je rozdíl mezi intolerancí a alergií? Reakce na alergii přijde ihned, reakce na intoleranci se objeví za několik hodin, dnů nebo týdnů. A značně znepříjemňuje život. Jak rozpoznat potravinovou intoleranci a jak si s ní poradit Vás naučí Ing. Eva Kocurková.

Workshop je určený pouze odborníkům v oboru zachování  zdraví (fyzioterapeuti, maséři, výživoví poradci, čínští medici apod.). Na workshopu se dozvíte vše o potravinových intolerancích (testování z krve, rotační plán, praktické příklady). Absolventi workshopu budou moci spolupracovat a provozovat poradenství pod vedením lektorky Ing. Evi Kocurkové v projektu Potravinové intolerance.

Rezervace místa je dokončena až po zaplacení zaslané faktury. 

Přednášející

Ing. Eva Kocurková

Termín, místo konání, cena

NEDĚLE 26. KVĚTNA 2019

Vzdělávací a poradenské centrum Vitamíny s příběhem, 10:00 – 14:00, Bohuslava ze Švamberka 4, 140 00 Praha

Cena workshopu – 1490,-Kč


Program workshopu

Začínáme v 10:00  a končíme ve 14:00. Počítáme se dvěma malýma přestávkama.

Náplň: Co jsou potravinové intolerance a jejich příznaky, druhy laboratorních testů, rotační plán, postupy v poradně, ceny služeb, formy spolupráce

Vitamíny s příběhem – vzdělávací klub

VSP Klub pořádá akce zaměřené na vzdělávání v oblasti prevence vzniku civilizačních chorob. Našimi vzácnými hosty jsou např. dr. Barbara Miller (holistická lékařka), nebo Mgr. Andrea Puškárová, PhD. ze Slovenské akademie věd (výzkum esenciální olejů a jejich účinků).

Akce mají formu veřejných přednášek, odborných workshopů jednodenních i vícedenních, ale i kulturních akcí a malých festivalů. Na své si kromě veřejnosti přijdou i výživoví poradci a vlastně celá odborná veřejnost včetně celostních lékařů.


Přehled akcí na rok 2019


 

KREVNÍ ROZBORY

KVĚTEN - PRAHA

DETAILNÍ PROGRAM

přednášející dr. Barbara Miller

 

UZDRAVTE SE SAMI

KVĚTEN - PRAHA

DETAILNÍ PROGRAM

přednáší dr. Barbara Miller

Jak na homocystein

KVĚTEN - PRAHA

DETAILNÍ PROGRAM

přednáší Mgr. Verde Beitlová

POTRAVINOVÉ INTOLERANCE

KVĚTEN - PRAHA

DETAILNÍ PROGRAM

přednáší Ing. Eva Kocurková

 

Třídenní kurz "Krevní rozbory II.

12.-14. DUBNA 2019 - 10:00 až 18:00 - Praha

Kurz je vhodný pro všechny, kteří pracují v poradenství k zachování zdraví, ale také pro zájemce z řad veřejnosti, kteří chtějí rozumět pochodům svého těla a krevním rozborům, které se běžně provádějí v rámci preventivních prohlídek u praktických lékařů. Kurz je vhodný i pro lékaře, kteří vyznávají celostní přístp k medicíně. Kurz bude zakončen udělením certifikátu. Absolventi kurzu budou mít možnost spolupracovat v rámci projektu Vitamíny s příběhem, který rozvíjí regionální vzdělávací a poradenská centra pro veřejnost v ČR a SR.

místo: Vzdělávací a poradenské centrum Vitamíny s příběhem, Bohuslava ze Švamberka 4, Praha 4

cena: 13.500,-Kč

počet účastníků: max. 25

DETAILNÍ PROGRAM

přednášející dr. Barbara Miller

 

Rezervační formulář


 

Šestidenní kurz "Krevní rozbory"

3.-5. KVĚTNA 2019 - 10:00 až 18:00 - PRAHA
4.-6.ŘÍJNA 2019 - 10:00 až 18:00 - PRAHA

Kurz je vhodný pro všechny, kteří pracují v poradenství k zachování zdraví, ale také pro zájemce z řad veřejnosti, kteří chtějí rozumět pochodům svého těla a krevním rozborům, které se běžně provádějí v rámci preventivních prohlídek u praktických lékařů. Kurz je vhodný i pro lékaře, kteří vyznávají celostní přístp k medicíně. Kurz bude zakončen udělením certifikátu nebo osvědčení o absolvování kurzu. Absolventi kurzu budou mít možnost spolupracovat v rámci projektu Vitamíny s příběhem, který rozvíjí regionální vzdělávací a poradenská centra pro veřejnost v ČR a SR.

místo: Vzdělávací a poradenské centrum Vitamíny s příběhem, Bohuslava ze Švamberka 4, Praha 4

počet účastníků: max. 25

cena: 23.900,-Kč (celý kurz), 12.900,-Kč (1. nebo 2. díl kurzu)

V ceně kurzu je zahrnuto občerstvení, výukové 11-ti dílné video, tištěné materiály a certifikát nebo osvědčení. 

DETAILNÍ PROGRAM

přednášející dr. Barbara Miller

Rezervační formulář


 

Cyklus přednášek "Uzdravte se sami"

STŘEDA 15. KVĚTNA 2019 - 19:30 - 21:30

Trendy a časté chyby ve stravování

Výběr potravin a jejich komibnace určuje naše zdraví. Odstranit chyby ve stravování je snadné, ale musíte vědět, jak na to. Bonusem ke zdraví je vitalita a krása.

ČTVRTEK 16. KVĚTNA 2019 - 17:30 - 21:30

Střeva v první linii

Sebezdravější stravu nemocné střevo nevstřebá. Porozumíte svému zažívání, je to základ zdraví a silné imunty. Naučíme Vás ozdravit, udržovat a milovat střeva svá.

PÁTEK 17. KVĚTNA 2019 - 10:00 - 13:15
PÁTEK 17. KVĚTNA 2019 - 14:30 - 17:45

Vraťte zdraví nejen půdě

Co jsou efektivní mikroorganizmy (EM)? Jak s nimi zacházet a jak je množit. S EM bude úžasně prospívat Vaše zahrada, domácnost i Vy.

místo: 3.lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze, Syllabova posluchárna, Ruská 87, Praha 10 (metro Strašnická, bus 175 Volyňská)

cena závisí na počtu zvolených přednášek, viz rezervační formulář

počet účastníků: max. 25

přednášející dr. Barbara Miller

Rezervační formulář


Odesláním formuláře dáváte souhlas s podmínkami
Bez souhlasu nelze formulář odeslat.


 

Jednodenní workshop "Jak na homocystein"

SOBOTA 25. KVĚTNA 2019 - 10:00 - 16:00 - Praha
SOBOTA 29. ČERVNA 2019 - 10:00 - 16:00 - Praha

Ač to není příliš známá informace, nízká hladina homocysteinu v krvi výrazně přispívá k prevenci vzniku závažných civilizačních chorob. Držet homocystein na uzdě je celkem snadné. Pojďte se s námi naučit, jak na to. Mgr. Michaela Verde Beitlová je bývalá onkologická pacientka a informační specialistka, která se v rámci projektu Vitamíny s příběhem věnuje osvětové činnosti a sdílí svůj příběh a zkušenosti.

místo: vzdělávací a poradenské centrum Vitamíny s příběhem, Bohuslava ze Švamberka 4, Praha 4

cena: 2.500,-Kč

počet účastníků: max. 10

DETAILNÍ PROGRAM

přednášející Mgr. Michaela Verde Beitlová

 

Rezervační formulář


Odesláním formuláře dáváte souhlas s podmínkami
Bez souhlasu nelze formulář odeslat.


 

Půldenní workshop "Jak na potravinové intolerance"

NEDĚLE 26.KVĚTNA 2019 - 10:00 - 14:00 - Praha

Na půldenním workshopu se naučíte pracovat s výsledky krevních rozborů na potravinové intolerance (testovací sada na 90, 108 a na 216 potravin + histaminová intolerance). Jste-li odborník na výživu, můžeme Vám pomoci rozšířit Vaše služby. Kurz je certifikovaný. Spolupráce je formou smlouvy o spolupráci, zůstáváte však nezávislým poradcem. Líbí se nám volnější a jednoduchá pravidla spolupráce. Žádné závazky odběrů, či poplatků.

místo konání:  Vzdělávací a poradenské centrum Vitamíny s příběhem, Bohuslava ze Švamberka 4, Praha 4

cena: 1490,-Kč (cena zahrnuje barevné tištěné materiály, rotační plány, smlouvy, etický kodex a certifikát a také malé občerstvení)

počet účastníků: max. 25 účastníků

DETAILNÍ PROGRAM

přednášející:  Ing. Eva Kocurková

Rezervační formulář


Odesláním formuláře dáváte souhlas s podmínkami
Bez souhlasu nelze formulář odeslat.


 

Workshop "Esenciální oleje bezpečně a efektivně"

NEDĚLE 9. ČERVNA 2019 - 16:00 - 19:00 - Praha

Esenciální oleje jistě znáte, ale na našem workshopu o nich uslyšíte od odbornic na slovo vzatých. Andrea Puškárová a Mária Bučková se esenciálními oleji (EO) zabývají profesionálně v rámci výzkumu v Ústavu molekulární biologie SAV.  Kromě toho, že nám o EO řeknou všechno podstatné, naučí nás, jak s EO zacházet bezpečně a efektivně. Velké množství vzorků EO bude možné očuchat, vyzkoušet. Naučíte se pracovat  s ultrazvukovým difuzérem.

místo: vzdělávací a poradenské centrum Vitamíny s příběhem, Bohuslava ze Švamberka 4, Praha 4

cena: 1.200,-Kč

V ceně je malé občerstvení, voňavý dárek a měření na přístroji iTovi, z jehož výsledků poznáte, které esenciální (éterické) oleje jsou pro Vás vhodné a v jakém množství.

počet účastníků: max. 20

DETAILNÍ PROGRAM

Rezervační formulář


Odesláním formuláře dáváte souhlas s podmínkami
Bez souhlasu nelze formulář odeslat.


 

Objednávka poradenských služeb k homocysteinu u Mirky Resslerové v Uherském Hradišti

Adresa 1: alternativní centrum "Cestou životem" , Stará Tenice 1199, 686 01 Uherské Hradiště
Telefon: +420 777 557 823

Více o paní Resslerové

Těším se na Vaši návštěvu!

Všechny poradny v ČR - Všechny poradny v SR

Cena vyšetření krve na homocystein s konzultací k výsledkům rozboru: 1350,-Kč

Cena zahrnuje 1x vyšetření krve a 1x konzultaci poradce. Odběr krve probíhá nalačno v odběrové místnosti certifikované laboratoře. Výsledky rozboru jsou k dispozici zpravidla odpoledne v den odběru.

Cena konzultace k výsledkům rozboru bez vyšetření krve: 800,- Kč

Cena zahrnuje 1x konzultaci poradce. Odběr krve si zajišťuje klient sám přes praktického lékaře. Výsledky rozboru přinese klient na konzultaci k poradci.

Poradce Vás po odeslání objednávky do dvou pracovních dnů kontaktuje emailem či telefonicky a sdělí bližší informaceOdesláním formuláře dáváte souhlas s podmínkami