Mgr. Michaela Verde Beitlová

Adresa:  Václavské nám. 21, 5. patro, místnost 514, Praha 1
Telefon: +420 724 322 566

Objednat poradenské služby

Objednat produkty Vitality

V roce 2011, během druhé rodičovské dovolené, mi byla ve 34 letech diagnostikována rakovina prsu. Po dokončení náročné dvouleté léčby jsem začala spolupracovat s občanským sdružením Nejsi na to sama (NNTS). Spojila jsem zde svoji informační profesi s praktickými zkušenostmi onkologické pacientky: Informovala jsem prostřednictvím FB stránky sdružení NNTS o léčbě žen s rakovinou prsu a nabádala nemocné ženy a jejich rodinné příslušníky k otevřené diskuzi o problémech, které léčbu provázejí. Podílela jsem se také na natočení filmu o klasické léčbě rakoviny prsu. Můj starší blog na stránkách NNTS autenticky zachycuje moje zkušenosti s léčbou, úsměvné historky a postřehy z nemocničního prostředí.

Onkologický pacient je po léčbě vyčerpaný, má slabou imunitu a spoustu dalších fyzických obtíží. Pátrala jsem tedy nejen po prevenci návratu nemoci, ale také po odstranění těchto život znepříjemňujících vedlejších účinků chemoterapeutické a radioterapeutické léčby. Díky mé snaze dostat se do původní fyzické formy jsem kromě jiných odborníků potkala MUDr. Karla Erbena.

Nové vědecké poznatky o homocysteinu mě nadchly, proto jsem pod vedením pana doktora dva roky vedla poradnu pro prevenci vzniku civilizačních chorob na Praze 5. Poté jsem se začala věnovat a dodnes se věnuji zprostředkování informací o homocysteinu a poradenství týkající se této problematiky pro všechny zájemce z řad odborníků na lidské zdraví.

Je pro mě dnes mnohem snesitelnější nést břemeno onkologické pacientky v remisi, protože kromě toho, že jsem se začala zabývat duševní hygienou a zlepšila stravování, také homocystein udržuji na ideální hladině. Ráda vám předám vše, co jsem se o homocysteinu naučila. Každá konzultace je pro mne novým zážitkem, ke každému klientovi přistupuji individuálně.

Těším se na setkání s vámi!

Video - 4 omyly o vitamínech


Video - průvodce po komplexním onkologickém centru

cesta-po-koc
Cesta pacientky po komplexním onkologickém centru

Blog

blognnts

Video - Homocystein a B17 v léčení nádorových onemocnění

b17cesty
Hostem v pořadu "Homocystein a B17 v léčení nádorových onemocnění"

Video - Medailonek pro finále soutěžní ankety Žena roku 2017