Jednodenní vzdělávací workshop „Faktory zánětu – homocystein, CRP, sedimentace, leukocyty“

Přihláška


Odesláním formuláře dáváte souhlas s podmínkami
Bez souhlasu nelze formulář odeslat.

Pozvánka

Ač to není příliš známá informace, vysoká hladina homocysteinu v krvi má na svědomí celou řadu fyzických obtíží, se kterými se potýká snad už každý čtyřicátník. Snížení hladiny homocysteinu může přispět k řešení bolestí kloubů, křečových žil, srdeční arytmie, bolestí hlavy, nespavosti, neklidu, potížemi s otěhotněním či s opakovanými potraty.

Workshop je vhodný právě pro ty, kteří učí své klienty, že starat se o své zdraví se musí především každý sám a že jedině to se vyplatí. Workshopu se nejčastěji účastní odborníci na výživu, ale také lékaři, čínští medici i fyzioterapeuti a maséři.

Řekeme si něco o historii výzkumů na téma homocysteinu a ukážeme si výsledky z některých nových výzkumů. Na konci budete rozumět tomu, jakým způsobem tělo s homocysteinem hospodaří a jaká je jeho fyziologická hladina z pohledu západní a celostní medicíny. Budete umět poradit, jak snížit a udržet nízkou hladinu homocysteinu. Budete znát rizikové skupiny, rizika spojená s užíváním doplňků stravy a vhodné formy mikroživin pro suplementaci.  Část výuky bude také věnována dalším faktorům zánětu: CRP, sedimentace, leukocyty. Absolventům workshopu je možné zprostředkovat spolupráci s certifikovanou laboratoří.  Je možné absolvovat i písemný test, který opravňuje k získání certifikátu a spolupráci v projektu Vitamíny s příběhem. A vlastně je toho mnohem více. Přijďte a uvidíte!

Rezervace místa je dokončena až po zaplacení zaslané faktury. 

Cena workshopu pro ČR - 2.500,-Kč

Cena workshopu pro SK - 98EUR

Přednášející

Mgr. Michaela Verde Beitlová

Termíny a místo konání

SOBOTA 7.ZÁŘÍ 2019
Místo: Vzdělávací a poradenské centrum Vitamíny s příběhem, Václavské nám. 21, Praha 1

ČTVRTEK  14. LISTOPADU 2019
MístoZamocké schody 2A, Bratislava

SOBOTA  16. LISTOPADU 2019
Místo: Pamätník SNP - zasedací místnost,  Kapitulská 282/23, 974 01 Banská Bystrica


Program workshopu

10:00 - 11:00 Zahájení,  příběh jedné onkologické pacientky, představení projektu VSP, formy spolupráce

11:15 - 13:30  Homocystein - principy metabolismu homocysteinu, důvody zvýšené hladiny homocyteinu v krvi, působení zvýšené hladiny homocysteinu na zdraví, výstupy z výzkumů, rizikové skupiny. Další faktory zánětu - CRP, sedimentace, leukocyty

13:30 - 14:30 Přestávka na oběd

14:30 - 15:00 Znalostní test pro získání certifikátu

15:15 - 17:00 Doporučené postupy snižování hladiny homocysteinu, praktická cvičení, spolupráce s laboratoří, doporučené formy vitamínů, jak číst etikety produktů, genetické mutace MTHFR, zdroje informací, doporučená literatura.