Daniela Buková – Brno

Za klienty dochází
Telefon: +420 608 658 149

Doporučené produkty

V životě nezáleží na tom, co se nám stane, velkou roli hraje náš postoj, který definuje naši budoucnost.

Už od mala jsem byla vedena k zdravému životnímu stylu, pravidelnému pohybu a osobnímu rozvoji. Díky tomuto způsobu výchovy se mi dostalo inspirace a motivace k hledání cesty vedoucí k práci a činnostem, které mě budou bavit, naplňovat a také budou sloužit druhým.

Vzhledem k mé indispozici v podobě potravinových intolerancí jsem pochopila, že strava a výživa hrají v našich životech velkou roli. A díky zdravému tělu, kterého jsem dosáhla skrz dodržování jídelníčků a doplňování důležité výživy, jsem se celkově začala cítit lépe a měla jsem hned spoustu chutě do života.

Mým snem je prostřednictvím znalostí a zkušeností pomáhat druhým v získání takového pocitu v životě a s tím související svobody, ať už v každodenním životě, pohybu, energii…

Ráda bych ukázala lidem cestu, díky níž mohou žít plnohodnotný život a analýza možné příčiny jejich budoucích nemocí je způsobem, jakým toho mohu dosáhnout. Proto jsem velice vděčná za příležitost být součástí projektu Vitamíny s příběhem.

Díky informaci v podobě přesného čísla udávající hladinu homocysteinu v krvi jsme schopni identifikovat problém a předejít vzniku civilizačních onemocnění. A s pomocí skvělé kombinace kvalitních vitamínů dosáhnout snížení této látky na zdravou míru.

Ukazatel v rámci krevního rozboru je tak hmatatelný, že je až nemožné neuvěřit jeho důvěryhodnosti a zátiší projektu v zastoupení pana MUDr. Erbena je toho dalším důkazem.

Nic není ze dne na den. Záleží na věcech, které děláme pravidelně a konzistentně. V případě, že dáváme svému tělo pravidelně a konzistentně přísun správných vitamínů, vrátí nám to v podobě energie a chutě do každého dne. Naopak pokud mu nedopřáváme dostatek důležitých látek a to dlouhodobě – dříve nebo později se to na našem zdraví projeví. U někoho dříve, u někoho později.

Jako lepší varianta se mi jeví umožnit svému tělo fungovat nejlépe jak umí, a to už co nejdříve, dříve než se problémy „náhle“ objeví. A to lze jednoduše – pravidelnou preventivní a starostlivou péči ve formě kvalitních vitamínů.

Miluju poznání a prozření, ke kterým v průběhu svého života postupně docházím a vím, že se díky nim můj život stává lepším a naplněnějším.

Vím, že cesta ke zdraví není vždy rychlá a jednoduchá, ale je třeba si uvědomit, že cesta je cíl. A já ráda pomůžu lidem, kteří si svou cestu chtějí zpříjemnit a užít si ji naplno. Jedno z mých poznání je právě fakt, že díky zdravému tělo jsme schopni žít a ne přežívat. Jsme schopni dělat věci, které milujeme a neomezovat se.

Podle mě je zdravé tělo zdrojem energie a nadšení do života, schopnosti zapojovat se do veškerých aktivit bez pocity únavy, slabosti, bolesti či nechuti.

Ve zdravém těle – zdravý duch. Ráda vám na vaší cestě pomůžu.Odesláním formuláře dáváte souhlas s podmínkami

Cena vyšetření krve na homocystein s konzultací k výsledkům rozboru: 1350,-Kč

Cena zahrnuje 1x vyšetření krve a 1x konzultaci poradce. Odběr krve probíhá nalačno v odběrové místnosti certifikované laboratoře. Výsledky rozboru jsou k dispozici zpravidla odpoledne v den odběru.

Cena konzultace k výsledkům rozboru bez vyšetření krve: 800,- Kč

Cena zahrnuje 1x konzultaci poradce. Odběr krve si zajišťuje klient sám přes praktického lékaře. Výsledky rozboru přinese klient na konzultaci k poradci.

Poradce Vás po odeslání objednávky do dvou pracovních dnů kontaktuje emailem či telefonicky a sdělí bližší informace.