Zdenek Karafiát

Adresa poradny: Meziříčská 2868, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm

Objednat poradenské služby k homocysteinu

Objednat produkty Vitality se slevou pro klienty poradny

Každý z nás má ve vesmíru své poslání. Měli bychom se snažit o dosažení dokonalé energie s přírodou, s celým vesmírem, ale hlavně sami se sebou. Nevystavovat svá těla nejrůznějším negativním vlivům (stres, alkohol, drogy, nedostatek odpočinku), ale naopak klást větší důraz na výživu a dostatečný pohyb. Vždy mne přitahovala literatura, které se těmito oblastmi zabývala a já jsem se alespoň trochu snažil podle ní řídit. Měl jsem i štěstí, že mi do cesty vstupovali lidé, kteří se touto problematikou zabývali. Abych si své zdraví stále udržoval, vyzkoušel jsem i řadu přírodních doplňků. Stýkám se s lidmi, který šíří pozitivní energii. A tak tomu bylo i u Vitamínů s příběhem.

Kladení důrazu na krásu těla i ducha jde ruku v ruce i s mým hlavním zaměstnáním – prodejem šperků. Když je člověk mladý, má dostatek obranných látek a energie, aby se očistil od všech škodlivin. Bohužel s přibývajícími léty vázne činnost našich orgánů – díky přejídání, špatnému výběru stravy, nedostatku pohybu. Zhoršuje se nám činnost zažívacího traktu a to jsou počátky našich nemocí. V kloubech se nám začínají hromadit vápenaté soli, v cévách se ukládá vápník a cholesterol. A pak je tu také stres, který rovněž oslabuje odolnost lidského organismu. Všechny tyto vlivy způsobují nerovnováhu energie v našem těle. Někdy stačí jen malá rada, aby člověk pochopil, a počínající problémy odejdou. Myslím si totiž, když mám úctu ke svému zdraví, proč bych nemohl poradit i druhým, když už vím, že důležitým záchytným bodem pro naše zdraví a vitalitu je homocystein.

Je všeobecně známé, že je lepší předcházet všem nemocem, než je pak léčit. Po zkušenostech, které jsem získal při léčení svých blízkých, jsem si teprve uvědomil, jak je důležité šíření osvěty i ve stadiu, kdy už lidé nějaké problémy mají. Tyto poznatky jsou obzvlášť cenné a poučné.

Každý člověk má někde hluboko ve svém nitru ukrytý seznam hodnot, po kterých v životě touží. Pokud chceme na sobě pracovat, naprosto věříme tomu, že se nám to povede. Máme šanci uspět. Mne a jistě každého potěší, že lidé volají a děkují za radu a pomoc a jsou šťastni, že jsou opět zdraví. A to jsou chvíle, které stojí za to, abych v této činnosti pokračoval. Nehledě na to, že i mne samotného to neustále nutí, abych něco studoval a tím se posouval stále dál. Neustále přichází nové a nové poznatky a ty se spojují v ucelený celek. Samozřejmě, že chci pokračovat ve svém podnikání a mám silnou touhu potkávat dál schopné a chytré liti, kteří o své zkušenosti obohatí mne i okruh lidí, se kterými spolupracuji já.