Dr. Vladimír Koliandr

Adresa poradny: Masarykovo náměstí 65, Brandýs nad Labem (dostupné také MHD Praha, autobusy 375,367 a 346)

Objednat poradenské služby k homocysteinu

Objednat produkty Vitality se slevou pro klienty poradny

koliandrV poslání „nakazit“ každého, s kým přijdu do kontaktu, s vědomím, že jsme tím nejúžasnějším, co se na této planetě nachází. Že máme v sobě obrovskou sílu udržovat svou materiální i duchovní podstatu naprosto zdravou, výkonnou a  šťastnou. Že pro toho, kdo to o sobě ví a podle toho koná, neexistují nemoci, zdravotní problémy snadno překonává a zaměřuje se na to, co jej duševně i fyzicky obohacuje, činí šťastným a vyzařujícím do svého okolí pozitivní energii – lásku!

Je to velice těžký úkol. Jsem materialisticky vychován a vzdělán. K tomu, abych si uvědomil, že jsme především energetické bytosti – skládáme se z  informace a energie různých frekvencí  (tím i hustoty – proto máme materiální i duchovní tělo), jsem musel prožít onemocnění, kdy jsem stál sám mezi životem a smrtí. Byl jsem tak přesvědčeným materialistou, že bez této zkušenosti bych nikdy nemohl pomáhat druhým k „zázračným“ uzdravením. Přitom k tomu, aby každý sám sebe dokázal vyléčit a zůstat zdráv, stačí tak málo! Samotný náš imunitní systém je tím zázrakem (pomineme-li geniální celé vlastní tělo) a stačí vytvářet podmínky, aby mohl co nejlépe fungovat!

Ne každý dokáže pochopit a využít své vlastní obrovské léčebné síly hned, jak se o ní dozví. Takovým mohou z počátku pomoci druzí, kteří takovými silami disponují a umí je využívat.

My sami v sobě máme zabudován léčebný systém. Jsme samoopravitelní!

Jak to dělat? NECHAT PRACOVAT VLASTNÍ IMUNITNÍ SYSTÉM!  Dodávat tělu potřebné živiny (energii, vzduch a potraviny bez škodlivin), pozitivně myslet, vyhýbat se stresu a milovat všechny a všechno kolem sebe – tedy vyzařovat energii lásky!

A za své poslání tedy považuji ukázat každému, kdo o to má zájem, jak potřebnou energii a informace získat. A tomu, kdo potřebuje pomoci a zatím není schopen sám svůj vlastní imunitní systém „rozchodit“, předat energii, zprostředkovat napojení na jeho vlastní záznam v informačním poli,  a doplněním potřebných vitaminů, minerálů a dalších živin mu pomoci zlepšit zdraví. Po určitém čase, když člověk užasne, jak vše funguje, dokáže již se sebou pracovat sám.

Blog

img_clanek_2

Jak se k nám dostanete?