Ing. Lenka Koubová

Adresa poradny:  za klienty dochází – Trutnov a okolí
Telefon: 603 258 897

Objednat poradenské služby k homocysteinu

Doporučované produkty

O homocysteinu (hcy) jsem již několik let věděla díky knížce MUDr. Karla Erbena „Jak pomoci tělu, aby se vyléčilo samo“, kterou vydal v roce 2009.

O projektu Vitamíny s příběhem (VSP) jsem se dozvěděla z internetové televize Cesty k sobě, kde jsem v minulosti zhlédla i přednášky Dr. Erbena. Zaujala mne myšlenka šířit informace o hcy a hlavně skutečnost, že projekt VSP vybudoval poradenská místa po celém území republiky. Tím se vyšetření hladiny hcy a jeho následné snižování stalo pro lidi ekonomicky i časově přístupnější.

Jako dítě jsem trpěla častými angínami, brala 5-6x do roka penicilin a ke konci každé angíny Pendepon. Lékaři moje časté angíny řešili odebráním nosní mandle a později obou krčních mandlí. Zánět se z těla ale neztratil a já jsem ještě jako mladá prodělala revmatickou horečku a zánět srdečního svalu. Trpěla jsem častými bolestmi hlavy a jinými „neduhy“, které mi ztrpčovaly život. Časem jsem přišla na to, že léky, které beru, neléčí, ale jen potlačují příznaky nemocí a mají řadu „vedlejších“, či přesněji negativních účinků na lidský organismus.

Začala jsem se zajímat o alternativní způsoby léčby. Vyzkoušela jsem tradiční čínskou medicínu, bylinky a různé potravinové doplňky. Přesvědčila jsem se na vlastním těle, že od bolesti může pomoci nejen tabletka, ale i reflexní terapie nebo Su-Jok terapie. Absolvovala jsem kurzy těchto metod a začala je organizovat pro lidi, kteří měli zájem vzít své zdraví do svých rukou. Poznala jsem, že za onemocněním fyzického těla stojí duchovní příčina nemoci. Jestliže ji člověk odhalí, pochopí a přestane bránit tělu v jeho samo-uzdravovacích schopnostech, může se brzy uzdravit.

Od roku 2003 jsem absolvovala kurz Silvovy metody kontroly mysli, psychografické kresby, Reiki, všechny tři stupně metody EFT, kurz bioinformačních technologií A. N. Petrova a v roce 2014 oba stupně techniky kvantového doteku matrixu. Abych mohla lidem pomoci, používám vždy to, co je pro konkrétního člověka nejvhodnější. Každý jsme jiný, každý jsme originál, a tak také přistupuji k lidem, kteří mne požádají o pomoc.

Největší smysl v šíření osvěty spojené se snižováním hcy spatřuji v tom, že si lidé uvědomí, že jsou sami zodpovědní za své zdraví a že se sami mohou uzdravit a mohou zkvalitnit svůj život až do vysokého věku.  Že si uvědomí, že na to nemusí vynakládat převratné finanční částky, studovat množství odborné literatury, nepotřebují k tomu ani drahé přístroje… ale jen zdravou životosprávu a dlouhodobé užívání kvalitních potravinových doplňků.

Samozřejmě mohu také pomoci, ale to není to hlavní – hlavní je, že člověk „pochopí“ a rozhodne se pro změnu. Rozhodne se vést vědomý život (tvořit si svůj život vědomě podle svých představ).

Spokojím se s tím, že na své cestě životem pomohu co největšímu počtu lidí od bolesti, a že se budu podílet na šíření poznání, zvyšování harmonie a porozumění a zlepšování mezilidských vztahů. Mám radost z každého úspěchu – z každého poděkování prostřednictvím e-mailu či sms.