Jarmila Kubicová

Adresa poradny: O. Lysohorského 702, Frýdek-Místek 738 01  
Telefon: +420 736 499 317

Objednat poradenských služeb k homocysteinu

Doporučované produkty

Za svůj život jsem prošla několika profesemi, které mě ne vždy zcela naplňovaly.

Pak přišel čas, kdy jsem potřebovala řešit zdravotní stav svých blízkých a nehodlala se smířit s tím, že nějaká nemoc je nevyléčitelná. Řídím se rčením „Kdo hledá, najde“, a tak jsem se jednoho dne setkala s MUDr. Karlem Erbenem.

Po pěti letech vzájemné spolupráce s MUDr. Erbenem, vím, že jdu správným směrem. Jsem moc ráda, že mám možnost svým klientům pomoci v jejich snaze převzít odpovědnost za jejich zdraví a pomoci jim při hledání příčin zdravotních potíží.

Jedním z ukazatelů správně fungujících biochemických procesů v organismu a také předpovědním faktorem vzniku většiny civilizačních chorob je homocystein. Úprava jeho hladiny pomocí vitamínů je však jen částí cesty vedoucí k navrácení fyzického zdraví. Je také nutné se zamyslet nad životním stylem a životosprávou. A protože víme, že nejsme bytostí toliko fyzickou, ale i duchovní, tak nemůžeme opomenout ani psychohygienu.

Každý člověk je jedinečný originál a sám nejlépe ví, kde dělá chyby. Jsem přesvědčena, že budete-li opravdu chtít, tak svou cestu ke zdraví najdete. Budu poctěna, využijete-li k tomu mých zkušeností.

Mým přáním je, abychom nečekali, až nám lékař sdělí diagnózu některé z civilizačních chorob, ale abychom se v první řadě zaměřili na prevenci svého fyzického a duševního zdraví. Získáme tím víc, než jsme si schopni uvědomit.

Těší se na Vás Jarmila Kubicová.