Kurzy na jaro 2022 s česko-německou lékařkou Barbarou Miller

Účast na obou jednodenních akcích je zvýhodněna slevou 1000,-Kč.

Krevní rozbory II - jednodenní seminář

Datum:  středa  30.března 2022, od 09:00 do 17:00

Cena:  4.500,-Kč

Místo: Just home, Šrobárova 13, Praha 3 [mapa]

Program:  mitochondrie, alergie, trávení, riziko rakoviny prsu a osteopenie

Kurz je vhodný pro výživové poradce, ale také pro všechny, kteří pracují v poradenství k zachování zdraví i pro zájemce z řad veřejnosti, kteří chtějí rozumět pochodům svého těla a krevním rozborům, které se běžně provádějí v rámci preventivních prohlídek u praktických lékařů.  Účast na kurzu není podmíněna účastí na třídenním intenzivním kurzu.

 

Rezervace místa

   

  Jednodenní workshop Efektivní mikroorganizmy

  Datum:  čtvrtek 31.března 2022

  Cena:  4.500,-Kč

  Místo konání: Just Home, Šrobárova 13, Praha 3 [mapa]

  Barbara Miller nám v Praze na jejích předešlých přednáškách o efektivních mirkoorganizmech  (EM) dopodrobna představila. Na jednodenním workshopu nás naučí, jak s nimi zacházet v praxi. Bude s námi sdílet její mnohaleté zkušenosti a recepty a odpoví na všechny vaše dotazy.  Setkání bude v krásných prostorách studia Just home, které nám poskytne perfektní zázemí pro naše kouzla s EM.  S EM bude úžasně prospívat Vaše zahrada, domácnost i vy.

  Efektivní mikroorganizmy (EM) představují směs regeneračních probiotických kmenů, které pozitivně působí téměř ve všech oblastech života a může je využít každý. Od jejich objevu japonským zemědělským vědcem prof. Dr. Teruo Higou na počátku 80. let 20. století se originální EM produkty prosadily po celém světě.

  Příklady využití: péče o kůži, péče o střeva, péče o zuby, péče o vlasy, péče o zahradu, péče o pitnou vodu, péče o domácí mazlíčky i chovná zvířata, o pokojové květiny, o děti i těhotné a kojící maminky.

  Rezervace místa


    

   ZRUŠENO - Krevní rozbory I - třídenní intenzivní seminář

   Datum:  ZRUŠENO - pátek až neděle  1.-3.dubna 2022, každý den 09:00 do 17:00

   Cena:  16.900,-Kč

   Místo: Just home, Šrobárova 13, Praha 3 [mapa]

   Pozvánka:  Vetšina lékařů provádí standardní rozbory zaměřené pouze na svůj obor (např. endokrinologie) a řídí se tzv. standardními hodnotami. Odpovídají-li výsledky krevních rozboru standardním hodnotám, lékař se jimi dále nezabývá. Sám pacient však často cítí, že něco není v pořádku i když čísla tomu podle standardních hodnot nenasvědčují. Cílem funkční medicíny je dbát na prevenci vzniku civilizačních chorob, proto pracuje s odlišnými hodnotami než západní medicína. Na kurzu se naučíte číst výsledky rozboru krve podle pravidel celostní/funkční medicíny. Naučíte se rozpoznat ideální hodnoty. Vysvětlíme vám, co dělat, když hodnoty v pořádku nejsou. Naučíte se z výsledku komplexních rozborů najít příčinu problému a budete si schopni poradit s řešením nastálé situace.

   Celý program zde

   Rezervace místa

     


     

    O lektorce

    Barbara Miller (www.millermed.de) patří k vzácnému druhu vědců, kteří mají vzdělání jak v exaktních vědách, tak ve „standardní“, ale i „alternativní“ medicíně. Studovala fyziku a medicínu v Ulmu i San Francisku na přelomu 80. a 90. let. Působila jako plastický chirurg a od roku 1999 vede vlastní ordinaci funkční medicíny v Berlíne. Specializuje se na výživu, energetickou terapii a anti-aging medicínu.

    Jejím hlavním mottem je, že neléčí nemoci, ale lidi: „Moje medicína odstraňuje příčiny, ne pouze symptomy. Pokud se vám na přístroji rozsvítí červená kontrolka, můžete ji vyšroubovat a mít chvíli pokoj. Školská medicína velmi často přistupuje k nemoci právě tímto způsobem, tj. bojuje se symptomy, jako je vysoký krevní tlak, bolesti nebo zvýšený krevní cukr, ale nehledá příčinu. Já společně s pacientem hledám cestu, jak přijít nemoci na kloub a ukazuji mu, jak si může pomoci sám. Opravdové léčení může přijít jen zevnitř nás samotných.”

    Přednášková místnost
    Zázemí
    Malá učebna
    Kuchyně