Gabriela Miková

Adresa poradny: ELAconsulting, 1. patro kancelář č. 215,  Spartakovců 6014/3, 708 00 Ostrava – Poruba  

Objednat poradenské služby k homocysteinu

Objednat produkty Vitality se slevou pro klienty poradny

K problematice homocysteinu jsem se dostala přes dobrou přítelkyni, která řeší problémy s otěhotněním. Mám za to, že je třeba s touto problematikou seznámit co nejvíce lidí, neboť běží o prevenci chorob, ne něž alopatická medicína bohužel nemá čas ani prostor. Tím ale v žádném případě nechci naznačovat, že není důležitá. Ba naopak, klasická medicína mi zachránila život. Na druhou stranu tradiční léčebné postupy neposkytují příliš prostoru pro prevenci, zdravý životní styl a psychohygienu.

Snižování hladiny homocysteinu může zpomalit proces stárnutí, kterému se nikdo nevyhne. Pokud si budeme hlídat své detoxikační mechanismy, tělu se bude dařit lépe, bude mít větší rezervy a kapacity. Kupříkladu mojí mamince se po šesti týdnech konzumace homocysteinu s betainem v kombinaci s chitosanem zmenšila tuková bulka na ruce asi o jeden centimetr. Matka mi říkala, že má více energie a není už tak unavená.

V současné době se naplno věnuji práci ve své poradně, kde se zabývám poruchami zažívání, prevencí chorob, autismem, homeopatií a kvantovou fyzikou. A také se samozřejmě věnuji svým dětem.

V poradně se setkávám především s mladými lidmi, kteří za mnou přijíždějí se svými nemocnými dětmi. Tyto děti trápí různé zdravotní neduhy, jimiž trpívají staří lidé, což je velmi znepokojující. Velmi často jim na bioresonačních přístrojích naměřím nízkou hladinu aminokyseliny methioninu, zjistím nedostatek selenu, vitamínů B6, B12 a kyseliny listové. To znamená, že zažívání a endokrinní systém nejsou v pořádku. Podle mého názoru jsou u rodičů autistických dětí velmi časté poruchy sirných aminokyselin a nedostatečná schopnost organismu vstřebávat kyselinu listovou.  Mám zkušenost, že tyto děti pak mívají neurologické, gastrointestinální a imunologické problémy. A to je velmi znepokojující!

V budoucnu bych se stále ráda věnovala své praxi a šířila osvětu ohledně homocysteinu.