Cyklus přednášek “Uzdravte se sami” – ŘÍJEN 2020

Rezervace místa

Odesláním formuláře dáváte souhlas s podmínkami

Organizační informace

Termíny

STŘEDA 7. ŘÍJNA 2020 - 18:00 - 22:00 - Elektrosmog
ČTVRTEK 8. ŘÍJNA 2020 - 18:00 - 22:00 - Chronobiologie

Cena

1 osoba 1190,-Kč, zvýhodněná cena na 2 přednášky: 2100,-Kč

Maximální počet míst 50. Jedinečná možnost setkat se s Barbarou osobně v luxusním prostoru kousek od centra Prahy. V ceně jsou teplé a studené nápoje.

Místo

Just-Home, Šrobárova 13, Praha 2 (mapa)

ELEKTROSMOG

Neionizující elektromagnetické záření

Téma elektrosmogu a nově 5G (páté generace) bezdrátových sítí je čím dál tím aktuálnější.

Mobily, wi-fi, notebooky, počítače, některé elektrospotřebiče -
ELEKTROSMOG - novodobě zažitá zkratka pro zatížení prostředí elektromagnetickými poli, kterým se živé organismy neumí bránit. S přibýváním datových přenosů mezi vysílači, mobily a po wi-fi sítích současně přibývá rakovin, kalcifikace mozku, srdečních a jiných potíží.

Ohrožuje elektrosmog naše zdraví, nebo je to jen nafouknutá bublina?

 

CHRONOBIOLOGIE

Lidé, buňky a jejich biologické hodiny

Věděli jste, že chronobiologie zkoumá biologické rytmy orgánů těla a dokonce i jednotlivých buněk v těle? Nejdůležitější exogenní (vnější) hodiny, slunce, ovlivňují více než 90% procesů v těle. Střídání dne a noci existuje na naší planetě déle než čtyři miliardy let.

Není to náhoda, že existuje celá spánková medicína a že se zdravým spánkem zabývají celé týmy lékařů a vědců. Jak zařídit, aby byla pravidelnost součástí vašeho života, co je vhodné jíst, proč omezit sedavý způsob života, proč snížit nadměrný stres a zvolit pozitivní přístup k životu? Žít v harmonii s přírodními principy není tak složité, jak se zdá, stačí se naučit naslouchat tikání hodin svého těla. Pojďte i vy nahlédnout pod pokličku střídání dne a noci a jeho zásadnímu vlivu na naše zdraví.

Na rtech budete viset Barbaře Miller, která o chronobiologii zapáleně přednáší již několik let.  Barbara je holistická lékařka z Berlína specializující se na veganskou a raw stravu, sanaci střev a bioidentickou hormonální medicínu. Své pacienty učí mimo jiné, jak se chránit před elektrosmogem a jak v domácnosti a na zahradě používat efektivní mikroorganizmy.

POZVÁNKA

 

ROZHOVOR


 

VIDEOKURZY

Barbara má vzácný dar předávat své znalosti lidem. Pro své pacienty to dělá už 25 let. Máte tedy jedinečnou možnost se s ní setkat osobně, ale také mít její osobní doporučení doma a studovat si podle svého vlastního tempa, kdykoliv se k informacím vracet a postupně je zařazovat do svého životního stylu.

VÍCE INFORMACÍ O VIDEOKURZECH