Ing. Hana Ester Mužíková

Adresa poradny: Diagnostické centrum, Sokolská 49, Moravská Ostrava
Telefon: +420 736 605 959

Objednat poradenské služby k homocysteinu

Objednat prudkty Vitality se slevou pro klienty poradny

Mám radost, že jsem se díky své klientce seznámila s paní Mgr. Beitlovou, autorkou projektu Vitamíny s příběhem. Projekt čerpá ze spolupráce a vzácných zkušeností MUDr. Karla Erbena, který studoval a v mnohaleté praxi ověřil účinky homocysteinu na lidský organismus.

Mám radost, že mohu patřit do týmu poradců tohoto projektu, jelikož vize projektu úzce souvisí s mou osobní životní vizí.

Ve své poradně pracuji s nejnovější technologií, která funguje na bázi snímání biofrekvencí a která je používána již řadu let také na mezinárodní vesmírné stanici ISS.

Každý má dnes díky této technologii možnost získat komplexní informace o fungování jednotlivých systémů svého fyzického těla a dovědět se také, jak na vědomou mysl a fyzické tělo působí naše mysl podvědomá. Je velké dobrodružství nahlédnout do svého podvědomí a zjistit, co si v nevědomí o sobě myslíme, jací jsme a jaká máme přesvědčení - a co vlastně ve skutečnosti řídí naše rozhodování a tím celý náš život a naše zdraví.

Dovedete si představit, kolik možností nám tyto informace o nás skýtají? Víme pak, co ze svého života vyloučit, co nás posiluje a co nám škodí - ať již je to strava, návyky nebo naše léty zažitá přesvědčení. Výsledkem tohoto sebepoznávání a následného vědomého pečování o sebe je, že člověk si je sám sebe vědomý, a když je tělo v souladu s myslí, pak je také zdravý a šťastný.

Jsem moc smutná, když ke mně do poradny přijdou lidé již se zdravotními problémy a změnami, o kterých jim lékaři řekli, že jsou nevratné. Chápu, jak se tito lidé cítí, jak je svírá strach o jejich budoucnost. Jak litují, že nepochopili svou životní prioritu a nevěnovali pozornost sobě a svému zdraví a nepoložili si alespoň tuto otázku: Co všechno riskuji tím, že se nezajímám o sebe a o své zdraví?

Záměrně jsem zatím neprozradila svou osobní životní vizi. Věřím, že pokud jste četli pozorně předchozí text, již ji znáte.

Podlomené zdraví znamená také podlomený život a lze jej, pomalu a trpělivě, s velkým úsilím a vírou znovu střípek po střípku skládat. O kolik jednodušší je dát sám sobě láskyplnou pozornost a o svou vzácnou nádobu zdraví se pečlivě starat, dokud je neporušená?

Uvedu jeden neuvěřitelný příběh z mého života. Vejdu do posilovny chvilku před začátkem skupinového cvičení a v šatně postává hlouček žen různého věku. Zaslechnu, jak jedna z nich říká: „No představte si, co se mi dnes stalo. Stojím na autobusové zastávce a najednou kolem běží asi patnáctiletý kluk a plácne mě přes zadek se slovy: „Čau Jani!“ Otočila jsem se. Kluk se dost zarazil, zrudl a začal se omlouvat, že se spletl…On možná vůbec ani netušil, jak moc se spletl. Ta jeho Jana má nejspíš 15 roků, ale já už 85.“

Těším se, že se s Vámi osobně potkám ve své poradně. A když už nic jiného, udělejte alespoň první krok a zjistěte si, jak jste na tom s homocysteinem. Dozvíte se, zda vaše návyky a dosavadní životní styl vaše zdraví hýčkají. Nebo potřebujete pro své budoucí zdraví něco ve vašem životě změnit?