Absolventi o kurzu „Jak číst krevní rozbory“

 


Program kurzu a rezervace místa


Tento kurz mi v mnoha ohledech otevřel prostor v dosud netušených hodnotách krevních rozborů. Odhalil skutečný význam těchto biochemických ukazatelů pro zdraví a celostní souvislosti fungování lidského těla. Uvědomuji si tím víc, jak komplexní a dokonalý systém naše tělo je. Oceňuji cenné informace pro praktický život a skutečné "návody" na zlepšení zdraví. Nenásilná a empatická forma přednášení pro laickou i odbornou veřejnost v podání celostní lékařky Barbary Miller je také více než obdivuhodná. Doporučuji tento kurz všem, kteří mají zájem převzít zodpovědnost za své zdraví a jsou ochotni učit se a sbírat nové informace v tomto ohledu. Děkuji za tuto zkušenost.

Simona Havířová, Újezd u Brna

Kurz tohoto typu by měl patřit k základům sebevzdělávání.Pomohl mi svým pojetím celostně pochopit procesy metabolismu v lidském organismu.Pomáhá mi se snáze zorientovat v tom,co se v těle děje a jak by se to optimálně mělo dít a jak si třeba i včas pomoci, když nastanou změny k horšímu.Laicky řečeno ,naučit se rozumět vlastnímu tělu a využít přitom možnost vyčíst informace z krevního obrazu je k nezaplacení.

Petra Tkáčová, Frýdek-Místek

Kurz krevních rozborů mi nabídl nový ucelený pohled na nesmírnou důležitost minerálů a vitamínů v v základní prevenci i v procesu návratu k plnému zdraví a pohodě Největší hodnotu vidím v nových výzkumech správného množství a vhodných kombinací, což efekt suplementace ještě více posiluje.

Bohumír Jehlička, Šatov u Znojma

....je tak skvělé vědět, co a jak dělat, užívat, přidat si za živiny, když víte, jaké krevní hodnoty jsou optimální a jak si je takto udržet. Od Barbary Miller se to všechno dozvíte.

Věra Bezoušková - Horažďovice

Videa od Barbary Miller jsou stejně poutavě přednesená a zajímavá jako její přednášky. Mají velkou výhodu, že se k nim, na rozdíl od přednášky, můžete vracet. Informací je v nich mnoho a tak je dobré si je zopakovat. Oceňuji praktické rady při udržování krevních hodnot ve správných mezích.

Mirka Stránská, Praha

Kurz Barbary Miller je úžasný. Občas se přistihnete, že na vše hledíte s otevřenou pusou, ale nakonec všechno zaklapne do sebe a Vy odcházíte bohatší o jedinečné informace a s pocitem, že máte své zdraví ve svých rukou.  S krevními rozbory je to běžně tak, že do určité hodnoty je Váš lékař s Vámi spokojen a pokládá Vás za zdravé. Avšak při zvýšení jedné konkrétní hodnoty o dvě desetinky se najednou dostanete za referenční mez a bez předchozího varování je najednou všechno špatně. Nastupují léky, které nezřídka mají nebezpečné vedlejší účinky a začíná řetězová reakce.  Na kurzu se naučíte, kdy je třeba zbystřit pozornost, neboť naměřená hodnota směřuje k nebezpečné oblasti. Máte možnost něco změnit na svém životním stylu, upravit jídelníček, doplnit chybějící vitamíny nebo minerály… anebo se seznámit s účinkem éterických olejů a podezřelou hodnotu dostat do bezpečné zóny.

Eva Svobodová, Pardubice

Ještě nedávno pro mne čísla z laboratorních výsledků znamenala jen čísla na papíře, která jsou buď v pořádku, nebo je něco špatně a člověk musí začít užívat léky. Výsledek rozboru Vám lékař interpretuje ve stylu:  “Máte to v pořádku.” nebo “Výsledky testu dopadly špatně”. No a co já s tím mám dělat? To jsem se většinou nedozvěděla. Bylo to pro mne vždy konstatování, při kterém jsem se tvářila, že tomu, co mi lékař říka, rozumím.  Nyní, po absolvování kurzu Barbary Miller jsem vědomější, mnohému už rozumím, mnohé si už umím sama odvodit. A navíc vím, jak co opravit, napravit, spravit. Dostala jsem informace z celostní medicíny o hodnotách krve, které jsou ideální, dostala jsem vysvětlení a objasnění, proč je to tak a nebo tak. Rozumím už tomu, co je vlastně v laboratořích měřeno a k čemu mi výsledky měření slouží, co o mně říkají. Barbara Miller nám předala svoje celoživotní know how z této oblasti. Byla to sice náročná "nalejvárna", velmi však prospěšná a významná. Jsem vděčná, že Barbara vzdělává lidi a posunuje tak hranice nevzdělanosti, bezradnosti. Děkuji všem, kteří se podíleli na tom, že já jsem zase o velký CHLUP vzdělanější.

Dana Hromková, Liberec

Všichni víme, že naše krev nám může prozradit, jak na tom jsme se zdravím. Napoví, co organismu chybí nebo zda neobsahuje látky, které by v našem těle být neměly. Podle výsledků rozboru krve  lze nastavit jídelníček, vybrat správné doplňky stravy, vitamíny a minerály tak, abychom zajistili podmínky pro správné fungování všech metabolických procesů v našem těle. Je to jedna z cest, jak předejít civilizačním chorobám. A to se určitě vyplatí.  Světlo do této oblasti nám vnesla Barbara Miller, jejíž kurz " Krevní rozbory" pořádaný v rámci projektu Vitamíny s příběhem jsem letos absolvovala.

Jarmila Kubicová, Frýdek-Místek

Nevěřím, že lékař pro mé zdraví udělá maximum - on ani z důvodu vytíženosti nemůže. Navíc, mnoho z nich nevěří přirozené stravě, příliš se odklonili od přírodních zákonů.  Jedině já mohu pro své zdraví udělat maximum a také to dělám! Učím se např. od lékařů, kteří neztratili svůj zdravý selský rozum a ví, že bude-li můj organizmus v harmonii, bude i zdravý. A právě jedním z takových lékařů je i Barbara Miller.

Tomáš Prokeš, Brno

Kurz o krevních rozborech byl pro mě velice inspirující a rozhodně bych doporučila každému jeho absolvování. Budete mít možnost získat informace jak ovlivnit zdraví své i ostatních lidí a jak předcházet nemocem i předčasnému stárnutí. Zdraví je to nejdůležitější v našem životě.

Lenka Buková, Teplice

Kurz “Krevní rozbory” doporučuji všem vědomým bytostem. Poskytuje logické tudíž odvoditelné souvislosti hodnot krve s příjmem vitamínů a minerálů. Mohu si sama číst v krevních rozborech a vím, kde ubrat a kde naopak přidat, abych se cítila ideálně nikoli jen standardně.

Ivana Hádková, Praha


Kurz je vhodný pro výživové poradce, ale také pro všechny, kteří pracují v poradenství k zachování zdraví i pro zájemce z řad veřejnosti, kteří chtějí rozumět pochodům svého těla a krevním rozborům, které se běžně provádějí v rámci preventivních prohlídek u praktických lékařů.

Každý absolvent dostane osvědčení o účasti v kurzu. Kurz však může být zakončen testem a udělením certifikátu pro spolupráci v projektu VSP, která spočívá ve vedení poradenského regionálního centra v ČR, nebo SR.

Program kurzu

Rezervace místa: