Antonín Rechtorovič

Adresa poradny:  Zašovská 784, Valašské Meziříčí 757 00
Telefon:  +420 733 407 069

Objednat poradenské služby k homocysteinu

Doporučené produkty

Celý život včelařím. Med a včelí produkty jsou přírodní léky a vždy je lidé používali, aby byli zdraví. V medu jsou vitamíny a minerály, které se podílejí na udržení a zkvalitnění lidského zdraví. Včelí produkty mi pomáhaly do 42 let. Pak jsem cítil, že jsem unavenější a že se něco děje a ani včelí produkty mi k udržení stoprocentního zdraví nestačily. Shodou okolností jsem narazil na informace o homocysteinu.

K projektu Vitamíny s příběhem jsem mě přivedli paní Beitlová a Karel Erben. Od února loňského roku provozuji poradnu ve Valašském Meziříčí. Radím lidem, jak snižovat homocystein, aby tak předcházeli civilizačním nemocem.

Nejprve jsem metodu vyzkoušel na sobě a několika lidech v mém okolí. A světe div se. Po několika měsících snižování hladiny homocysteinu je vše, jak má být. Jsem opět v plné síle.

Většina lékařů není ochotna lidem zprostředkovat informace o homocysteinu a vysvětlit jim, jak souvisejí s civilizačními chorobami. Tyto zprávy se do médií vůbec nedostanou. Je však zapotřebí, aby se k lidem dostaly.

Ve Valašském Meziříčí již mají desítky lidí sníženou hladinu homocysteinu. Pokud jim tato metoda pomáhá, tak to má smysl. Civilizačních nemocí razantně přibývá a lékařům se stále více plní ordinace. Ale zcela vyléčit tyto nemoci se jim nikdy nepodaří. Je tu ale cesta, jak lidem poradit, aby tyto nemoci vznikaly co nejméně.

Těm, kteří hladinu homocysteinu snížili, se zdravotní stav zlepšil. Únava polevuje, bolesti se zmírňují, záněty mizí. Člověk získá více energie, snižuje se mu vysoký tlak a hladina cukru v krvi, mizí projevy dny a přestávají se mu kazit zuby. Lidé se obecně lépe cítí a mají lepší náladu.

Klienti za mnou poté, co se jejich zdravotní stav zlepší, často posílají své známé. Muži mi hlásí, že vykonají více práce a nejsou tak unaveni, po cvičení je nebolí svaly a často ustupují bolesti hlavy. Lidé s nadváhou mi oznamují úbytek váhy a naopak hubeným se podaří něco málo přibrat. U každého je to jiné, každé tělo začne řešit to, co samo potřebuje. Mám také klienty, kteří snižování homocysteinu přerušili a konzultují své zdravotní problémy s lékaři. Ale i tito lidé mi říkají, že se poté, co jim lékaři pomohli, k této metodě vrátili.

Mým cílem je provozovat poradnu co nejdéle, aby z ní mělo užitek co nejvíce lidí. Aby každý, kdo má zájem o snižování homocysteinu a zdravotní prevenci, tuto možnost měl. Aby lidí jako jsem já – zcela zdravých lidí – bylo v mém okolí čím dál více.