Šárka Škařupová

Za klienty dochází
Telefon: +420 731 148 850

Doporučované produkty

Moje cesta se začala psát již v roce 2015. V té době jsme s manželem chtěli dítě, ale jednoznačně jsme se shodli na tom, že je nutností nejprve očistit své tělo, aby náš potomek nebyl nijak poznamenán. Proto jsem se naplno začala zajímat o detoxikaci těla. Čištění těla bylo poměrně časově náročné, ale přeci jen po půl roce se vše vydařilo a otěhotněla jsem. V roce 2016 se nám narodil prvorozený syn.

Další velkou zkušeností pro mě byl silný ekzém, který měl syn zhruba ve 3 měsících na končetinách a mastičky doporučené lékařkou, vůbec nezabíraly. Vyzkoušela jsem tedy vnější detoxikaci těla i u syna. Za dva měsíce nikdo nepoznal, že nějaký ekzém měl.

Postupně od uzdravení těla jsem přecházela k uzdravení domova. Zde jsem se zajímala o Feng-šuej a domov uspořádala tak, abych ve svém prostředí vytvořila vitalitu, hojnost a posílila oblasti, které jsem potřebovala. Pak jsem jen vnímala změny kolem sebe.

Dalším krokem k zdravému stylu a otevření svých uzavřených čaker bylo doporučení kamarádky, ať si přečtu knihu o homocysteinu. Tato kniha mě tak nadchla a ukázala další způsob detoxikace, že jsem neváhala a udělala jsem zkoušku a stala se odborným poradcem na homocystein.

V roce 2019 jsem se začala také zajímat o energii člověka. Absolvovala jsem kurz „Kvantový skok“, který mi ukázal, jak svou energii zaslat tam, kde potřebuji. Ať už se to týká pracovní, rodinné či zdravotní oblasti.

Nyní své vědomosti rozšiřuji i o řízenou detoxikaci těla metodou C.I.C. Zde  pracuji s pentagramem, kde se k základním živlům přidělují vnitřní orgány, emoce a smysly. 

Propojením těchto mých zkušeností během pár měsíců se můj život otočil směrem, který si momentálně přeji. Za rok se mi událo tolik pozitivních věcí, až se nestačím divit .

Ukážu Vám, jak všechny tyto metody propojit a na vlastní kůži pocítíte tu pozitivní změnu ve Vašem životě.

Objednávka služeb


Odesláním formuláře dáváte souhlas s podmínkami