Iveta Skřivanová

Adresa poradny: Nám. T.G. Masaryka 1011/15 – 1.patro, bezbarierový vstup – kolonáda, 290 01 Poděbrady

Objednat poradenské služby k homocysteinu

Objednat produkty Vitality se slevou pro klienty

p1840586_1Jelikož se mi před časem převrátil celý život naruby, začala jsem se věnovat alternativnímu způsobu léčení. Spojení vitamínů a alternativní léčby mi připadalo jako cesta k tomu, jak pomoci více lidem ke zdravému životu.

Věnuji se rekonektivnímu léčení, jehož průkopníkem je Dr. Eric Pearl. Pochopila jsem, že naše tělo má důmyslný samouzdravující mechanismus, který se snaží udržet naše tělo v přirozeném stavu rovnováhy a zdraví. Tento přirozený stav si sami neustále narušujeme nevhodným chováním a přístupem k životu. Prostřednictvím rekonektivních frekvencí, které jsou naší součástí a které jsou všude kolem nás, můžeme obnovit přirozený stav rovnováhy, zdraví a harmonie. Rekonektivní frekvence s námi pracují tím nejlepším způsobem a mají pro nás nejvhodnější řešení, a to na všech úrovních bytí. Naše tělo nám neustále dává signály, které ignorujeme, a tím škodíme sami sobě. Na základě našich emocí a pocitů pak naše tělo vytváří chemický koktejl, a to co tento chemický koktejl obsahuje a do jaké míry nám škodí, je na nás samotných.

Když žijeme neustále ve strachu, stresu, naštvanosti apod., pak to nebude moc dobrý chemický koktejl a podle toho se i cítíme. Býváme více unavení, bez nálady cokoli dělat a v tomto rozpoložení k sobě přitahujeme různé nemoci a problémy.

Pokud ale žijeme v souladu sami se sebou, naše tělo produkuje zcela jiný chemický koktejl. A tato chemie je pro nás a naše tělo přínosem, neboť pociťujeme radost, štěstí, lásku. V tomto stavu jako by neexistovaly problémy ani nemoci. Jsme naopak velice aktivní, a pokud se nějaký problém nebo nemoc vyskytne, nikdy to není nic vážného.

Snižování homocysteinu je jedním z mnoha možných řešení, jak si udržet zdraví a jak pomoci lidem, kteří si v sobě kvůli stresu, strachu a obavám vytvářejí jedovatý chemický koktejl. Ten je pak pomalu ale jistě ničí. Takže díky vitamínům se toxicita tohoto koktejlu může snížit a tělesné orgány těla tolik nestrádají. Pokud lidé nezmění svůj život, je to stejně celoživotní zápas. Skeptikům bych doporučila užívání vitámínů, bez kterých nemůže tělo žít dlouho, aniž by začalo strádat. Ono ale netrpí jen nedostatkem živin, ale sužuje jej i špatná psychika a negativní emoce. Pak je potřeba pracovat s lidmi i na této rovině, jinak jim samotné vitamíny nepomohou.

Největší smysl ve snižování homocysteinu a prevenci civilizačních chorob spatřuji v tom, že si lidé konečně začnou uvědomovat, že se musí o své zdraví zajímat včas a že lékař sám často neví, jak danou nemoc léčit. Léky pouze potlačují příznaky chorob, a mnohdy poškozují zdraví lidí. Doufám, že se díky snižování homocysteinu podaří vyvrátit iluze o zdravotnictví a farmaceutickém průmyslu. Často jde jen o to, jak udržet pacienta co nejdéle v nemoci a zároveň naživu, aby měli lékaři a farmaceuti dostatečný zdroj financí. Doufám tedy, že se lidé začnou více zajímat o správnou životosprávu a životní styl, aby tak prospěli sami sobě.

V budoucnu bych i nadále chtěla lidi informovat o tom, jaké jsou možnosti léčení, které jsou stále neobvyklé. Ale věřím, že díky přednáškám a osvětě se podaří tyto nové způsoby léčení lidem předat tak, aby byli v budoucnu běžné. Doufám také, že se v budoucnu podaří propojit alternativní způsoby léčby s klasickou medicínou.

Zároveň si přeji, aby se lidem díky rekonektivní léčbě otevřelo vyšší vědomí, jehož prostřednictvím si budou uvědomovat více souvislostí, a změní se jejich pohled na materiálno. Když začnou více rozvíjet sebe sama, nebudou žít životy jiných, a budou mnohem spokojenější a kreativnější.