Eva Svobodová

Adresa poradny: za klienty dochází
Telefon: 734 216 203

Objednat poradenské služby k homocysteinu

Doporučované produkty

Na podzim roku 2014, v době, kdy jsem se odmítala smířit s obtěžující bolestí kolenou, nepříjemným omezením pohybu i hrozícím chirurgickým zásahem,  se na mém facebookovém účtu objevil záznam z divadla Kampa s Jaroslavem Duškem a MUDr. Karlem Erbenem.  Přes dvě hodiny jsem zírala na monitor doslova s otevřenou pusou a žasla nad jednoduchostí, srozumitelností a logikou homocysteinové metody, o které byla řeč. Hned druhý den jsem se k panu doktorovi objednala a absolvovala vyšetření. Nejenže jsem po třech měsících užívání vitamínů měla hladinu homocysteinu na bezpečné úrovni, ale především zmizela bolest mých nohou.  A tak jsem se rozhodla stát jedním z poradců, ačkoliv mám svoji práci v keramické dílně, kterou mám moc ráda.

Od té doby prošla mojí poradnou pěkná řádka klientů. Většina z nich díky snižující se hladině homocysteinu na vlastní kůži zaznamenala pozitivní změny ve fungování organizmu, psychiky a obecně životním pocitu. A s ohledem na pozvolný průběh očisty organizmu od toxického homocysteinu lze očekávat další zlepšování.  Navíc je člověk nenásilně vtažen do série podstatných změn, které jdou ruku v ruce s doplňováním chybějících vitamínů.  Je to v první řadě odkyselení organizmu a z toho plynoucí změna jídelníčku, změna pitného režimu a zvýšení pohybové aktivity.  A tak se stane, aniž si to člověk uvědomí, že své zdraví má ve svých rukou, na nikoho jiného se spoléhat nemůže a vlastně ani nechce.

Stejně jako doktor Erben, tak i já spatřuji největší smysl týkající se snížení homocysteinu v prevenci. Je to skvělá šance pro lidi, kterým ještě homocystein nestihl poškodit zdraví. Pokud jste si schopni uvědomit, že nechcete – jako vaši rodiče nebo prarodiče – užívat do konce života spousty chemických léků bez naděje na uzdravení, je vhodná chvíle začít se snižováním hladiny homocysteinu.  Neměli byste čekat, až se u vás projeví některá z civilizačních chorob, pak už to tak jednoduché není. Nicméně tato cesta není pro každého.  Je třeba určité spolehlivosti a zodpovědnosti vůči sobě samému, jinak se úspěch nedostaví.

Vitamíny s příběhem k sobě přitahují lidi, kterým jde o stejnou věc. Těším se, že budeme mít příležitost se navzájem seznámit, abychom si mohli sdělovat zkušenosti z práce s klienty. Přála bych nám všem, abychom za nějaký čas mohli sami hledat a školit nové poradce ve svých regionech kvůli obrovskému zájmu veřejnosti.

Pan doktor Erben věnoval této problematice desítky let a mám pocit, že je teď na nás, abychom jeho úsilí nepromarnili.