Videokurzy s Míšou Verde Beitlovou

STŘEVA A FAKTORY ZÁNĚTU

Můžete se stravovat sebezdravěji, ale pokud Vaše střeva nejsou v perfektní formě, tak nebudete pravděpodobně využívat více než 10% všech tělu dodaných živin.  Časem se tento nedostatek logicky projeví ve formě civilizačních chorob. Naučíme Vás postupy, které jsou nezbytné pro zachování zdravého střeva  a pro maximálně možné vstřebávání živin. Ukážeme vám jak množit efektivní mikroorganizmy pro zahradu, domácnost a tělo.

cena:   290,-Kč/12EUR*
délka: 93 minuty
přednáší: Mgr. Míša Verde Beitlová

*K cenám uvedeným v objednávkovém formuláři bude v případě koupě videokurzu na USB připočítáno  médium 16GB 100,-Kč/4EUR, poštovné a balné 60,-Kč/5EUR.

Krátká ukázka - Vnější faktory, které ovlivňují zdraví střev

Objednat


Odesláním formuláře dáváte souhlas s podmínkami
Bez souhlasu nelze formulář odeslat.

Jak na homocystein

Ač to není příliš známá informace, nízká hladina homocysteinu v krvi výrazně přispívá k prevenci vzniku závažných civilizačních chorob. (Zdroj: Uwe Till.  Die B-Vitamine Folsäure, B6 und B12 in der Prävention. 'UNI-MED Science'. 2. Auflage. 2013. 128 s. ISBN: 3837414205). Držet homocystein na uzdě je celkem snadné. Mgr. Michaela Verde Beitlová je bývalá onkologická pacientka a informační specialistka, která se v rámci projektu Vitamíny s příběhem věnuje osvětové činnosti a osobitou formou sdílí svůj příběh a zkušenosti.

Videokurz obsahuje dva díly - teorie a praxe - každý na bezmála hodinu a půl.

cena:   1500,-Kč/60EUR*
délka:  3 hodiny

* K cenám uvedeným v objednávkovém formuláři bude v případě koupě videokurzu na USB připočítáno  médium 16GB 100,-Kč/4EUR, poštovné a balné 60,-Kč/5EUR

 

Ukázka videokurzu