Vitamíny s příběhem

zaludekJsme esenciální sloučeniny nezbytné pro udržení správných metabolických pochodů v organizmu. Lidský organizmus si nás sám vytvořit neumí, proto nás musí přijímat prostřednictvím potravy. Pokud je nás v těle málo, vznikají nemoci z nedostatku = civilizační choroby. Např. nedostatek vitamínu B6, B12 a kyseliny listové zvyšuje hladinu toxické aminokyseliny homocysteinu, která připravuje půdu pro vznik kardiovaskulárních chorob, Alzheimerovy choroby, neplodnosti a dalších nemocí.

Vyskytujeme se v běžné stravě, ve které nás však za posledních čtyřicet let výrazně ubylo vlivem několika fsrdceaktorů (např. průmyslová výroba potravin a globalizace trhu se zeleninou a ovocem). Proto je někdy nutné nás doplnit „uměle“. Poradci, které sdružuje iniciativa Vitamíny s příběhem, Vám poradí, v jakém množství a v jaké formě nás užívat pro opravdové snížení a udržení hladiny homocysteinu v krvi.

Příběh vitamínu B6, B12 a kyseliny listové:

Vitamín B6 objevil v roce 1934 vědec maďarského původu Paul György na Cambridge University při výzkumu kožního onemocnění potkanů. Vitamín B12 objevili v roce 1926 vědci G.R.Minot a W.P.Murhphy v souvislosti s perniciózní anémií (zhoubná anémie). Za léčbu perniciózní anémie také dostali v roce 1936 Nobelovu cenu. Kyselina listová byla poprvé objevena v roce 1930 vědci Willsem a Mehtou při výzkumu chudokrevnosti těhotných žen v Indii (tzv. Willsův faktor). Izolována byla z listů špenátu v roce 1941 vědcem Henry Mitchellem. Souvislost s poškozením plodu byla prokázána až v roce 1960.

Pro snížení hladiny homocysteinu doporučujeme Homocystein Vitality, jediný produkt na českém trhu, který  obsahuje kyselinu listovou (metafolin) a zároveň vitamín B12 (methylkobalamin) v bioaktivní formě.

Chcete s námi začít hned? Rezervujte si termín konzultace 🙂

Příběh kapslí Homocystein Vitality

vitality-s-aloeNa počátku bylo slovo. MUDr. Karel Erben na základě dlouholetých praktických zkušeností s prevencí vzniku civilizačních chorob pomocí snižování hladiny homocysteinu v krvi vytvořil recept na Vitality. Česká firma Naturaway dokázala pečlivým výběrem dodavatelů zajistit nejvyšší kvalitu obsažených surovin a šetrnou výrobu kapsle. Tak jsem vznikla já, Homocystein Vitality.

Jsem vyvážená kombinace tří ve vodě rozpustných vitamínů řady B pro snížení hladiny homocysteinu, umocněná účinkem aloe vera a betainu.

vitality-s-betainemJsem jiná, nepotřebuji cukr, škrob, sůl, sóju, kukuřici, pšenici, lepek, kvasnice, mléčné deriváty, umělá barviva, konzervanty ani genetické modifikátory. Mými přáteli jsou lidé, kteří chtějí být zdraví a záleží jim na okolním světě. Rozhodla jsem se, že chci být co nejvíce v souladu s přírodou, obsahovat  pouze organické formy a vyváženou kombinaci vitamínů a minerálů, aby na mne lidé nemuseli být intolerantní. Má povaha je čistě rostlinná, aby mými přáteli mohli být také vegani a vegetariáni. Každá surovina obsažená v mé kapsli prochází testem pravosti a testem na obsah účinných látek (dle COA).

Obsahuji metafolin a methylkobalamin, bioaktivní formy kyseliny listové a vitamínu B12, které jsou lidským organizmem lépe vstřebatelné.

Chcete s námi začít hned? Kupte Vitality s aloe nebo s betainem a konzultujte s poradci, jak správně Vitality užívat. Pokud zavoláte poradci, dostanete slevu 60,-Kč na balení.