Online setkávání s Vladimírem Dydykem a Míšou Verde Beitlovou

Jejich příběhy

Vladimír je rodák od Černobylu. Má svůj vlastní příběh uzdravení. Má svůj vlastní příběh, jak vyměnit nemocné buňky za zdravé. Ví si rady v každé situaci.

Míša není rodačka od Černobylu, ale od Jablonce nad Nisou. Také má svůj příběh uzdravení a má talent šířit kolem sebe energii optimismu a víry.

Připravili jsme ve spolupráci s nimi prostor pro to, aby své zkušenosti sdíleli s vámi. Jedná se o povídání na pět různých témat. Setkávání nebudou osobní do konce června z důvodu nařízení Vlády. Budeme se vídat online, každý z pohodlí svého domova vždy v neděli v podvečer.

Těšíme se na virtuální viděnou!

To jsou oni

Témata webinářů

1. Játra, ledviny, lymfa a trávení

2. Paraziti, plísně, bakterie - jak na ně!

3. Efektivní očista střev

4. Mám čistá střeva, ale co dál?

5. Elektrosmog a jak na něj

Podmínky účasti

Webináře jsou zdarma. Podmínkou účasti je registrace do online přednáškové místnosti. Link pro registraci Vám zašleme emailem poté, co se přihlásíte na vybrané téma přes náš webový formulář na této stránce. Technická podmínka je mít nainstalovaný Flash Player.

Registrace na webináře

Věnujte pozornost časům. Přenášky nezačínají pokaždé ve stejný čas.


Odesláním formuláře dáváte souhlas s podmínkami
Bez souhlasu nelze formulář odeslat.

Játra, ledviny, lymfa a trávení

Více o tématu

Jen připravený organizmus zvládne v další fázi úklid (očistu střev). Fáze přípravy detoxikačních orgánů jater a ledvin je velice důležitá před tím, než se pustíte do vymetání toxinů, parazitů, bakterií a jiných potvor, které s námi nežijí v synergii. Vladimír má logické vysvětlení pro změnu stravy,  pitný režim a podpůrné produkty pro oba dva tyto důležité orgány.

Paraziti, plísně, bakterie - jak na ně!

Více o tématu

Paraziti, plísně a bakterie jsou jednou z hlavních příčin nemocí. Aby se člověk cítil dobře, musí je odstranit.  Běžně odčervujeme a odparazitováváme naše domácí mazlíčky, ale sebe spíše ne. Jak toho docílil Vladimír u sebe? Na co si dával pozor? Jak se jich definitivně zbavil a jak se udržuje, aby se mu po půlroce nevrátily zpět?  Vladimír Dydyk vás seznámí se svými letitými zkušenostmi.

Efektivní očista střev

Více o tématu

Každý z nás pravidelně doma uklízí, umývá nádobí, auto... Nefungující domácí spotřebiče buď opravíme sami, nebo je odneseme do opravny, místo rozbitých koupíme nové. Jak často děláte úklid ve svém organismu, ve svém těle vy? Domníváte se, že se organismus čistí sám? Co je to vůbec očista organismu? Otázek je na toto téma vždy vrchovatě. Přijďte si je s námi zodpovědět. Vznik většiny chorob moderního člověka úzce souvisí s nahromaděním buněčných jedů a nedostatkem výživných látek, které mají být obsaženy v potravě. A tady důležitou úlohu sehrávají střeva. Díky nepravidelnému a nesprávnému stravování hromadíme v tlustém střevě nestrávené zbytky potravin, které se v průběhu desetiletí hromadí v záhybech a kapsách střev. Občas v sobě můžeme nosit 8-25 kg takovýchto kalových usazenin!

Mám čistá střeva, ale co dál?

Více o tématu

Prošli jste si očistou střev a teď si přejete zachovat je co nejdéle čistá, podpořit tělo, aby se samo regenerovalo? Bez očisty střev regeneraci tělo nemohlo dobře zvládnout, nyní je na to ale připravené. Na setkání pochopíte proč a jak se nevracet do starých kolejí.  Jak jíst a jak poslouchat vnitřní hlas, který má zdravé chutě a  stačí mu menší porce.

Elektrosmog a jak na něj

Více o tématu

Elektrosmog je novodobě zažitá zkratka pro zatížení prostředí umělými elektromagnetickými poli, kterým se živé organismy neumí bránit. Elektrosmogem se rozumí například záření z mobilů, wi-fi, notebooků, počítačů a některých dalších elektrospotřebičů.  Ohrožuje elektrosmog naše zdraví, nebo je to jen nafouknutá bublina? Podle Vladimíra Dydyka je vhodné svoje prostředí čistit. Na co je třeba především dbát?


 

Videokurzy s Barbarou Miller

Videokurzy s Barbarou Miller byly natočeny na veřejných přednáškách v roce 2019 přednesené na 3.LF UK v Praze. Natočený materiál je sestříhaný  do kapitol, je tak pěkně přehledný. Barbara má vzácný dar předávat své znalosti lidem. Pro své pacienty to dělá už 25 let. Máte tedy jedinečnou možnost mít její osobní doporučení doma a studovat si podle svého vlastního tempa, kdykoliv se k informacím vracet a postupně je zařazovat do svého životního stylu.

VŠECHNY VIDEOKURZY

 

Krátká ukázka