Vstupní seminář – projekt Vitamíny s příběhem

Pozvánka ke spolupráci

Působnost českého projektu Vitamíny s příběhem (https://vitaminyspribehem.cz) se v současné době rozšiřuje na celou Slovenskou republiku, proto hledáme vhodné kandidáty (výživové a nutriční poradce, fyzioterapeuty, homeopaty, apod.) na pozice nezávislých odborných poradců, kteří budou působit v regionech v rámci tohoto projektu. Projekt veřejnosti nabízí zdravotně-preventivní program, který je založený na poradenství k homocysteinu. Zájemcům o vyšetření homocysteinu zajišťujeme vyšetření krve v certifikovaných laboratořích a  prostřednictvím poradců konzultaci k výsledkům. Činnost poradců zaštiťuje platforma “Vitamíny s příběhem”. Vedení projektu vytváří jednotné metodické postupy v poradně, poskytuje tematické propagační materiály, zastupuje poradce v médiích, pomáhá organizovat veřejné přednášky v regionech apod.

Podle dosavadní praxe v České republice víme, že poradenství k homocysteinu může výrazně obohatit Vaši praxi a pomůže Vám získat nové klienty. Upozorňujeme, že projekt není vázaný na žádnou multilevelovou firmu a spolupráce v projektu nijak neomezuje Vaše dosavadní působení v oboru. Zahájení činnosti je podmíněno jednodenním vstupním seminářem. Termín vstupního semináře je 24.8. 2017. Program a přihlášku na seminář najdete níže. Více o projektu Vám můžeme sdělit telefonicky, neboť otázek je celá řada, upřednostňujeme osobní jednání.

V případě, že Vás projekt zaujal, neváhejte nás kontaktovat emailem, telefonicky (+420 724 322 566), či přes skype (uživatelské jméno: novotna – celé jméno: Michaela Beitlová).

Vzhledem k tomu, že je počet spolupracujících poradců v jednotlivých regionech omezen, případný zájem o spolupráci neodkládejte.


Podmínky budoucí spolupráce:

  1. živnostenský list
  2. zájem o zdravou výživu, zdravý životní styl
  3. zkušenosti s poradenstvím a prací s klienty

Přihláška:

Rezervace místa je dokončena až po zaplacení zaslané faktury.  Cena semináře: 40 EUR* 

* Již zahrnuje veškeré režijní náklady včetně pronájmu prostor, tisků interních dokumentů a informačních materiálů.
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Na semináři je omezený počet míst. 


Program semináře: 

09:00 – 10:45 Zahájení semináře a představení filozofie iniciativy Vitamíny s příběhem

10:45 – 11:00 Přestávka

11:00 – 13:00 Odborná část 1:  Homocystein – principy metabolismu homocysteinu, důvody zvýšené hladiny homocyteinu v krvi, působení zvýšené hladiny homocysteinu na zdraví, výstupy z výzkumů… (pro samostudium doporučujeme shlédnout video)

13:00 – 14:00 Přestávka na oběd

14:00 – 15:30 Odborná část 2: Praktické postupy v poradně, spolupráce s laboratoří, konzultace k výsledkům rozboru krve, doporučené postupy snižování hladiny homocysteinu

15:30 – 15:45 Přestávka na kávu, čaj

15:45 – 16:00 Test* 

* Pozn.: otázky, které jsou v testu pro získání certifikátu, se týkají pouze tématu homocystein a všechny odpovědi předem zazní v odborných přednáškách během semináře

16:00 – 16:30 Závěr semináře

Přednášející:  Mgr. Michaela Verde Beitlová

Místo konání: Krajská knižnica v Žilině, 1.patro, Antona Bernoláka, 010 01 Žilina

Pro doplňující informace k semináři nás neváhejte kontaktovat na našem e-mailu info@vitaminyspribehem.cz