Webinář PSYCH-K® – Kdo řídí naše životy?

Organizační informace

Datum:  pondělí  7.února 2022, od 19:00 do 20:00

Cena:  zdarma

Lektorka: Simona Hovadíková

Online: PSYCH-K® je osvědčený a bezpečný způsob, jak změnit podvědomá přesvědčení, která udržují staré návyky myšlení a chování. Umožňují vám komunikovat se svým podvědomím, takže můžete změnit přesvědčení, která omezují vaši sebeúctu, vztahy, pracovní výkon, dokonce i vaše fyzické zdraví… a mnohem více!

 

Rezervace místa


  Odesláním formuláře dáváte souhlas s podmínkami
  Bez souhlasu nelze formulář odeslat.

   

  O lektorce

  Má za sebou řadu let práce s lidmi metodami One brain – kineziologie, ONT – Optimální neurální vyladění, SRT – Spiritual Responce Therapy, ale když jí manžel pustil vysílání TV Gaia s rozhovorem Roba Wiliamse a Jeffa Fannina, kteří hovořili o metodě PSYCH-K®, věděla, že přesně TOHLE se musí naučit. Umět přeprogramovat lidské podvědomí! Naučit se přepsat sebe limitující přesvědčení! Zbavit lidi různých vědomých či nevědomých „prokletí“ jejich minulosti. Umožnit lidem zapřáhnout své podvědomí do realizace svých cílů, snů a nadějí!

  Když zrovna nepracuje s klienty, tak buď pomáhá jako místostarosta zlepšovat obec, ve které žije, nebo ji můžete potkat s manželem nebo dětmi na zahradě, na koni, se psem v lese, nebo s knihou v ruce. Také může někde po světě povídat své zkušenosti na nějakém workshopu osobnostního růstu.

  Kromě webináře se hned můžete zúčastnit PSYCH-K® Basic kurzu.


   

  PSYCH-K Basic kurz

  Datum:  pátek až neděle 29.dubna až 1. května 2022

  Cena:  25.000,-Kč včetně DPH

  Lektorka: Simona Hovadíková

  Místo konání: Just Home, Šrobárova 13, Praha 3

  Na Basic kurzu dostanete základní obsáhlé nástroje pro balancování vědomí s podvědomím za přítomnosti nadvědomí. Každý  začátečník musí žasnout nad jednoduchostí a zároveň účinností základních dvou balanců. 77 formulací nejčastějších přesvědčení souvisejících se zdravím, osobními vztahy, sebevědomím, hojností, žalem a ztrátou a spiritualitou je silný arzenál k tomu začít si měnit život podle svých přání a nenechat podvědomí pokulhávat za vědomím. Investice do takového sebevzdělávání se mnohokráte navrátí.

  Registrace


   Odesláním formuláře dáváte souhlas s podmínkami
   Bez souhlasu nelze formulář odeslat.

   Organizační údaje

   Více info o PSYCH-K Basic kurzu