Objednat se

 

Odesláním formuláře dáváte souhlas s podmínkami

 

Objednávka vyšetření krve s individuální hodinovou konzultací

Telefonické objednávky a informace k vyšetření podáváme každý všední den od 9:00 do 15:00 na telefonním čísle 603 223 260.

Jednotná cena v celé ČR: 1100,-Kč

Cena zahrnuje 1x vyšetření krve a 1x konzultaci poradce. Odběr krve probíhá nalačno v odběrové místnosti certifikované laboratoře. Regionální odborný poradce Vás po odeslání objednávky do dvou pracovních dnů kontaktuje emailem či telefonicky a sdělí bližší informace.

Těšíme se na Vaši návštěvu!


 

Objednávka dárkového poukazu

Odesláním formuláře dáváte souhlas s podmínkami

Cena poukazu je 1.100,-Kč. V ceně poukazu je zahrnuto vstupní vyšetření krve na homocystein a hodinová konzultace k výsledkům rozboru s doporučením vhodné vitamínové suplementace s ohledem na individuální potřeby klienta. K ceně poukazu bude připočteno  100,-Kč za poštovné a balné. Po odeslání objednávky Vám bude vystavena faktura a zaslána na Vámi uvedenou emailovou adresu. Dárkový poukaz Vám bude zaslán, jakmile bude připsána fakturovaná částka na účet společnosti. Platnost poukazu je 3 měsíce od data jeho vydání. Částka za balné a poštovné se nevrací. Vrátit zakoupený poukaz můžete bez udání důvodu do 14-ti dnů od obdržení zásilky. Do jednoho pracovního dne od odeslání objednávky dárkového poukazu Vás kontaktuje odborný regionální poradce a objednávka bude dokončena telefonicky. 

Typy dárkových poukazů

Celoroční

Vánoční motiv 1

Vánoční motiv 2