Objednat se

Objednávka poradenských služeb k homocysteinu

 


Odesláním formuláře dáváte souhlas s podmínkami

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Cena vyšetření krve s konzultací: 1.350,-Kč

Cena zahrnuje 1x vyšetření krve a 1x konzultaci poradce. Odběr krve probíhá nalačno v odběrové místnosti naší smluvní certifikované laboratoře. Výsledky rozboru jsou k dispozici zpravidla odpoledne v den odběru.

Cena samostatné konzultace: 800,-Kč

Cena zahrnuje 1x konzultaci poradce. Odběr krve si zajišťuje klient sám přes praktického lékaře. Výsledky rozboru přinese klient na konzultaci k poradci.


Regionální odborný poradce Vás po odeslání objednávky do dvou pracovních dnů kontaktuje emailem či telefonicky a sdělí bližší informace.

Krevní test dokáže odhalit, zda nemáte nedostatek vitamínů řady B a některých dalších životně důležitých látek. Na konzultaci se naučíte, jak udržet homocystein na ideální hladině. Přispějete tak k prevenci vzniku běžných civilizačních chorob jako je např. únava, bolesti hlavy, infarkt, mrtvice a Alzheimerova choroba. Konzultace se pro Vás může stát podnětem ke změně životního stylu. I malý krok někdy může rozhýbat velké věci. Zajímá nás Váš příběh! 

Telefonické objednávky a informace k vyšetření podáváme každý všední den od 9:00 do 15:00 na telefonním čísle 724 322 566. 

Darujte poukaz

Odesláním formuláře dáváte souhlas s podmínkami

Cena poukazu je 1.350,-Kč. V ceně poukazu je zahrnuto vstupní vyšetření krve na homocystein a hodinová konzultace k výsledkům rozboru s doporučením vhodné vitamínové suplementace s ohledem na individuální potřeby klienta. K ceně poukazu bude připočteno  100,-Kč za poštovné a balné. Po odeslání objednávky Vám bude vystavena faktura a zaslána na Vámi uvedenou emailovou adresu. Dárkový poukaz Vám bude zaslán, jakmile bude připsána fakturovaná částka na účet společnosti. Platnost poukazu je 3 měsíce od data jeho vydání. Částka za balné a poštovné se nevrací. Vrátit zakoupený poukaz můžete bez udání důvodu do 14-ti dnů od obdržení zásilky. Do jednoho pracovního dne od odeslání objednávky dárkového poukazu Vás kontaktuje odborný regionální poradce a objednávka bude dokončena telefonicky.