Objednat se

Objednávkový formulář

Po odeslání objednávky Vás poradce do dvou pracovních dnů kontaktuje e-mailem nebo telefonicky s nabídkou termínů a dalšími informacemi.

 


Odesláním formuláře dáváte souhlas s podmínkami

Ceník

1350,-Kč - Vyšetření krve s konzultací

Cena zahrnuje 1x vyšetření krve a 1x konzultaci poradce. Odběr krve probíhá nalačno v odběrové místnosti naší smluvní certifikované laboratoře. Výsledky rozboru jsou k dispozici zpravidla odpoledne v den odběru.

800,-Kč - Konzultace bez rozboru krve

Cena zahrnuje 1x konzultaci poradce. Odběr krve si zajišťuje klient sám přes praktického lékaře. Výsledky rozboru přinese klient na konzultaci k poradci.

Telefonické objednávky a informace k vyšetření podáváme každý všední den od 9:00 do 15:00 na telefonním čísle 724 322 566.

Poradci s příběhem

Tady najdete svého nejbližšího odborného poradce, u kterého můžete objednat vyšetření krve na homocystein s konzultací. Vyšetření krve probíhá v certifikované laboratoři. Odběrová místa máme i na místech, kde nejsou umístěny poradny. Krevní test prozradí jednu hodnotu, podle které lze určit, zda nemáte nedostatek vitamínů řady B a některých dalších životně důležitých látek. Poradce Vás po zaslání objednávky kontaktuje s nabídkou termínů.  Na konzultaci se naučíte, jak udržet hladinu homocysteinu na ideální hladině. Přispějete tak k prevenci vzniku běžných civilizačních chorob jako je např. únava, bolesti hlavy, infarkt, mrtvice a Alzheimerova choroba. Vyšetření krve na homocystein se pro Vás může stát podnětem ke změně životního stylu. I malý krok někdy může rozhýbat velké věci. Inspirujte se příběhy poradců. Zajímá nás Váš příběh!