Kdo jsme

Zdraví založené na informacích

Informace hrají důležitou roli ve všech oblastech našeho života. To je základní myšlenka projektu Vitamíny s příběhem. Také buňky v našem těle potřebují informace a správný stavební materiál - mikro- a makroživiny, aby prospívaly.

Pojďte se mnou prohloubit vaše schopnosti být v rovnováze hlavně vy, kteří se necítíte jistí v oblasti zachování fyzického a nebo mentálního zdraví. Informací máte přebytek, jak s nimi ale pracovat? Pojďte společně najít vaši jedinečnou cestu, ze které vás nic nevykolejí. Budu vám podporujícím průvodcem a vy mně rovnocenným partnerem.

Zažijte laskavý přístup, který vás povede k pevnému názoru a zdravému sebevědomí.  Najděte se mnou znovu pevnou půdu pod nohama ve světě informací o vitamínech, minerálech a stopových prvcích.

Mgr. Michaela Alali Beitlová

Informační specialistka, výživová poradkyněfacilitátorka PSYCH-K®, inspirátorka, zakladatelka projektu Vitamíny s příběhem, zdravě sebevědomá žena s onkologickou zkušeností, milující dcera, matka a partnerka, chybující a učící se věčný student, člověk žijící svůj život naživo a umělec transformující stres a bolest v jejich protipóly.