Objednat se

Objednávka poradenských služeb k homocysteinu

 

  Odesláním formuláře dáváte souhlas s podmínkami

  Těšíme se na Vaši návštěvu!

   


  Cena vyšetření krve s konzultací: 1.350,-Kč

  Cena zahrnuje 1x vyšetření krve a 1x konzultaci poradce. Odběr krve probíhá nalačno v odběrové místnosti naší smluvní certifikované laboratoře. Výsledky rozboru jsou k dispozici zpravidla odpoledne v den odběru.

  Cena samostatné konzultace: 800,-Kč

  Cena zahrnuje 1x konzultaci poradce. Odběr krve si zajišťuje klient sám přes praktického lékaře. Výsledky rozboru přinese klient na konzultaci k poradci.


  Regionální odborný poradce Vás po odeslání objednávky do dvou pracovních dnů kontaktuje emailem či telefonicky a sdělí bližší informace.

  Krevní test dokáže odhalit, zda nemáte nedostatek vitamínů řady B a některých dalších životně důležitých látek. Na konzultaci se naučíte, jak udržet homocystein na ideální hladině. Přispějete tak k prevenci vzniku běžných civilizačních chorob jako je např. únava, bolesti hlavy, infarkt, mrtvice a Alzheimerova choroba. Konzultace se pro Vás může stát podnětem ke změně životního stylu. I malý krok někdy může rozhýbat velké věci. Zajímá nás Váš příběh! 

  Telefonické objednávky a informace k vyšetření podáváme každý všední den od 9:00 do 15:00 na telefonním čísle 724 322 566.