Online seminář „Jak na homocystein a komplexní práce s produkty Vitality“

Přihláška

  Online seminář je zdarma pro členy a poradce členského klubu Vitality s platným ID. Pokud potřebujete získat ID, obraťte se na náš email: info@vitaminyspribehem.cz

  Ke sledování online semináře je potřeba pouze připojení na internet. Není nutná žádná speciální aplikace. Online přenos bude zpřístupněn přes link, který zašleme 5 minut před začátkem akce. Každý účastník dostane podpůrné materiály ve formátu PDF – tabulky, příručku k hcy, přístup k záznamu webináře.

  Přednáší Mgr. Michaela Verde Beitlová

  Program online semináře

  16:30 – 16:40 Zahájení,  příběh jedné onkologické pacientky

  16:40 – 17:40 Homocystein – principy metabolismu homocysteinu, důvody zvýšené hladiny homocyteinu v krvi, působení zvýšené hladiny homocysteinu na zdraví, výzkum, rizikové skupiny. 

  17:40 – 18:00 Přestávka

  18:00 – 19:00 Doporučené postupy snižování hladiny homocysteinu, doporučené formy vitamínů, jak číst etikety produktů, genetické mutace MTHFR, vitamín B17, zdroje informací, doporučená literatura.

  19:00 – 20:00 Tato část online semináře je věnována práci s produkty Vitality. U každého produktu bude zmíněna jeho výhoda, která ho činí na českém trhu jedinečným.

  Pozvánka

  Ač to není příliš známá informace, vysoká hladina homocysteinu v krvi má na svědomí celou řadu fyzických obtíží, se kterými se potýká snad už každý čtyřicátník. Snížení hladiny  homocysteinu může podle četných výzkumů přispět k řešení bolestí kloubů, křečových žil, srdeční arytmie, bolestí hlavy, nespavosti, neklidu, potížemi s otěhotněním či s opakovanými potraty.*

  Seminář je vhodný právě pro ty, kteří vědí, že pečovat o své zdraví musí především každý sám. Je vhodný také pro poradce, kteří tuto myšlenku šíří dál.

  Řekneme si něco o historii výzkumů na téma homocysteinu a ukážeme si výsledky z některých nových výzkumů. Na konci budete rozumět tomu, jakým způsobem tělo s homocysteinem hospodaří a jaká je jeho fyziologická hladina z pohledu západní a celostní medicíny. Budete vědět, jak snížit a udržet nízkou hladinu homocysteinu. Budete znát rizikové skupiny, rizika spojená s užíváním doplňků stravy a vhodné formy mikroživin pro suplementaci.

  * Uwe Till.  Die B-Vitamine Folsäure, B6 und B12 in der Prävention. ‚UNI-MED Science‘. 2. Auflage. 2013. 128 s. ISBN: 3837414205