Workshop „Esenciální oleje bezpečně a efektivně“

Esenciální oleje k harmonizaci prostoru, těla i duše

Esenciální oleje jistě znáte, ale na našem workshopu o nich uslyšíte od odbornic na slovo vzatých. Andrea Puškárová a Mária Bučková se esenciálními oleji (EO) zabývají profesionálně v rámci výzkumu v Ústavu molekulární biologie SAV.  Kromě toho, že nám o EO řeknou všechno podstatné, naučí nás, jak s EO zacházet bezpečně a efektivně. Velké množství vzorků EO bude možné očuchat, vyzkoušet. Naučíte se pracovat  s ultrazvukovým difuzérem. Kromě informací si odnesete voňavý dárek a výsledky měření na skeneru iTovi.

Diagnostický skener iTovi měří reakce těla na elektronické frekvence. Skener zaznamená reakci těla na tyto frekvence, odpor a různé tělesné změny v průběhu měření. Porovnává měřeného člověka s éterickými oleji, které mají odpovídající frekvence. Za pár sekund skener provede množství algorytmů ze všech odpovědí těla. Výsledky a výstupy z měření jsou přehledné, srozumitelné a pomáhají se orientovat v éterických olejích, jejich používaní, aplikaci a dávkovaní.

Program:

První tematický orkuh: odkud EO pocházejí, jak se získávají, co rozhoduje o kvalitě EO, zásady bezpečného užívání a způsoby aplikace.

Druhý tematický okruh: EO ve vědeckém výzkumu, účinky EO, chemická podstata EO, mikroorganizmy a EO, EO verzus antibiotika

Třetí tematický okruh: Jak na EO prakticky. Jak s esenciálními oleji přežít chřipkové období? Jak dělat s esenciálními oleji  prevenci před virovou nákazou na veřejných místech? Co dělat, když už choroba propukne? Jednoduché recepty a vlastní zkušenosti Mgr. Andrei Puškárové, PhD. a RNDr. Márie Bučkové, PhD. v příjemném prostředí poradenského a vzdělávacího centra Vitamíny s příběhem.

Pražské centrum VSP

Termín: neděle 9.6.2019, 16:00 - 19:00

Místo: vzdělávací a poradenské centrum Vitamíny s příběhem - klub, Bohuslava ze Švamberka 4, Praha 4 (5 min. chůze od metra Pražského povstání)

Cena: 1200,-Kč

Přednášejí: Mgr. Andrea Puškárová, PhD. a RNDr. Mária Bučková, PhD. - Ústav molekulární biologie SAV

Max. počet míst:  20


Odesláním formuláře dáváte souhlas s podmínkami
Bez souhlasu nelze formulář odeslat.