Éterické Vánoce

Voňavý vánoční workshop

Termín: neděle 1.12.2019, 14:00 - 18:30

Místo: Salonek Klubu cestovatelů, Masarykovo nábřeží 22, Praha 1 (stanice tram Jiráskovo náměstí, metro B Karlovo nám.) - mapa

Cena: 1.200,-Kč

Kapacita:  20

Přednášejí: Mgr. Andrea Puškárová, PhD. a RNDr. Mária Bučková, PhD. - Ústav molekulární biologie SAV

 

Rezervace


Odesláním formuláře dáváte souhlas s podmínkami
Bez souhlasu nelze formulář odeslat.

Pozvánka

Přijďte si aktivně odpočinout uprostřed vánočního shonu do omamného světa vůní. Odměnou Vám bude zasvěcení do jejich historie a výroby. Naučíte se rozeznávat kvalitu. Dozvíte se o účincích na základě vědeckých studií a naučíte se rozeznávat kvalitu.

Čeká Vás také výroba tří vánočních dárků - pro muže voda po holení, pro ženy deodorant a do třetice něco malého pro holku či pro kluka.  Příjemné propojíme s užitečným, praktickou část workshopu s teoretickou.

Na programu je i diagnostika pomocí skeneru iTovi - na základě energetického měření  najde éterický olej frekvenčně ladící s Vaším tělem.

O světě neodolatelných vůní a harmonie přednáší a kouzla v praxi Vás naučí Mgr. Andrea Puškárová, PhD. a RNDr. Mária Bučková, PhD. Éterickými oleji (EO) se zabývají profesionálně v rámci výzkumu v Ústavu molekulární biologie SAV. Velké množství vzorků EO bude možné očuchat, vyzkoušet a také se naučíte pracovat s ultrazvukovým difuzérem.

Program

První tematický orkuh: odkud EO pocházejí, jak se získávají, co rozhoduje o kvalitě EO, zásady bezpečného užívání a způsoby aplikace.

Druhý tematický okruh: EO ve vědeckém výzkumu, účinky EO, chemická podstata EO, mikroorganizmy a EO, EO verzus antibiotika

Třetí tematický okruh: Jak na EO prakticky. Jak s esenciálními oleji přežít chřipkové období. Jak dělat s esenciálními oleji  prevenci před virovou nákazou na veřejných místech. Co dělat, když už choroba propukne. Jak si s EO zkrášlit domov. Jednoduché recepty a vlastní zkušenosti Andrei a Majky. To vše v příjemném prostředí salónku Klubu cestovatelů.