Změna pro život 2

Nová témata osobně v Praze s Barbarou Miller v říjnu 2022

Termín: 15.-16. 10. 2022

Místo: Just Home, Šrobárova 13, Praha 2

Témata: Chronobiologie, Elektrosmog, Stravování podle barev a Éterické oleje - teorie a praxe

Cena: vstup na jedno téma 2400,-Kč - pokud si místo rezervujete a zaplatíte do konce srpna, bude na každé téma poskytnuta sleva 400,-Kč.

vstup na všechny témata 8000,-Kč

Podzimní pokračování cyklu Změna pro život se skvělou holistickou lékařkou Barbarou Miller, která o chronobiologii, elektrosmogu, stravování podle barev a éterických olejích poutavě přednáší v zahraničí již několik let. Letos je poprvé osobně přednese v České republice. V říjnu s námi můžete právě Vy nahlédnout pod pokličku Barbaře a užít si její energií nabitou přítomnost v Praze a odnést si její praktické vychytávky.

Barbara Miller je lékařka a odbornice na funkční medicínu. Je výjimečná svým celostním přístupem k člověku, který zahrnuje jak fyzickou tak lékaři často opomíjenou duševní stránku. Její praxe stojí na pozorné interpretaci výsledků krevních rozborů, na ladění hormonální rovnováhy, na odstraňování chyb ve stravování a na zachování zdravého střeva. Paní doktorka je také skvělou řečnicí a učitelkou, která upoutá svým projevem, proto kurz s ní pro Vás jistě bude nevšedním a obohacujícím zážitkem.

 

Rezervace místa

Chronobiologie - sobota 15.10. od 9.00 do 12.00

Chronobiologie zkoumá biologické rytmy orgánů těla a dokonce i jednotlivých buněk v těle. Naše slunce je nejjdůležitějšími hodinami, které ovlivňují více než 90% procesů v těle. Střídání dne a noci existuje na naší planetě déle než čtyři miliardy let. Víte, že obezita a hormonální nerovnováha může souviset s narušeným cirkadiálním cyklem?  Jaké další fyzické obtíže působí narušení cyklu? Dostanete odpovědi na to, kde nevědomě rušíte cyklus a jak to napravit.

Elektrosmog - sobota 15.10. od 14.00 do 17.00

Téma elektrosmogu a nově 5G (páté generace) bezdrátových sítí je čím dál tím aktuálnější.  Mobily, wi-fi, notebooky, počítače, některé elektrospotřebiče -
ELEKTROSMOG - novodobě zažitá zkratka pro zatížení prostředí elektromagnetickými poli.  S přibýváním datových přenosů mezi vysílači, mobily a po wi-fi sítích současně přibývá rakovin, kalcifikace mozku, srdečních a jiných potíží. Ohrožuje elektrosmog naše zdraví, nebo je to jen nafouknutá bublina? Naučíte se, jak se zářením zacházet a jak se mu bránit.

Stravování podle barev - neděle 16.10. od 9.00 do 12.00

Barvy jednotlivých potravin nejsou důležité jen z těch estetických důvodů. Barvy potravin jsou spojené s určitými mikroživinami, které naše tělo potřebuje. Od Barbary se dozvíte, že každá barva potravin  má svoji funkci. Může pozitivně ovlivňovat náladu, tělesnou hmotnost, zpomalit stárnutí, spustit detoxikační a regenerační proces. Svět barev potravin je stejně fascinující jako umění vystavené ve světových galeriích.

Éterické oleje v teorii a praxi - neděle 16.10. od 14.00 do 17.00

Éterické oleje jsou koncentrované extrakty z rostlin a skvěle voní. Kromě toho mají mnoho terapeutických účinků, když víte, jak je správně použít. Snižují stres, léčí plísňové infekce, pomáhají zlepšit spánek... a co ještě? Barbara nám éterické oleje představí z pohledu celostní lékařky a bude s námi sdílet tipy na praktické použití. Je to její oblíbené téma a tak se máme na co těšit.


 

Změna pro život 1

Již proběhlé přednášky Barbary Miller zpracované do online kurzu Vás inspirují k realizaci změn ve Vašem životě. Změnit něco ve svém životě znamená jít naproti spokojenosti, naplnění a zdraví. S kurzem dostáváte zásadní informace pro každodenní použití. Vezměte zdraví do vlastních rukou!

Témata ve Změně pro život 1: Střeva v první linii, Trendy a chyby ve stravování, Efektivní mikroorganizmy, Hormony, (n)emoce a krev, Výživa od prenatálu k pubertě

Chci vědět více o tomto kurzu

 

Kurz pro Vás připravili


 

Barbara Miller, MD.

Mgr. Michaela Alali Beitlová