Změna pro život 2

Nová témata osobně v Praze s Barbarou Miller v říjnu 2022

Termín: 15.-16. 10. 2022

Místo: Just Home, Šrobárova 13, Praha 2

Témata: Chronobiologie, Elektrosmog, Stravování podle barev a Éterické oleje - teorie a praxe

Téma Chronobiologie a Elektrosmog nahrazujeme v souvislosti s aktuálním děním ve světě tématem Jak se připravit na krizi a jak se chovat, když opravdu přijde. 

Cena: vstup na jedno téma 2400,-Kč - pokud si místo rezervujete a zaplatíte do 30.9., bude na každý půl den poskytnuta sleva 200,-Kč.

vstup na všechny témata 8000,-Kč

Podzimní pokračování cyklu Změna pro život se skvělou holistickou lékařkou Barbarou Miller, která má pro své posluchače v hlavě tolik znalostí, že by to vystačilo na několik třídenních kurzů, letos osobně bude přednášet v České republice. V říjnu s námi můžete právě Vy nahlédnout pod pokličku Barbaře a užít si její energií nabitou přítomnost v Praze a odnést si její praktické vychytávky.

Barbara Miller je lékařka a odbornice na funkční medicínu. Je výjimečná svým celostním přístupem k člověku, který zahrnuje jak fyzickou tak lékaři často opomíjenou duševní stránku. Její praxe stojí na pozorné interpretaci výsledků krevních rozborů, na ladění hormonální rovnováhy, na odstraňování chyb ve stravování a na zachování zdravého střeva. Paní doktorka je také skvělou řečnicí a učitelkou, která upoutá svým projevem, proto kurz s ní pro Vás jistě bude nevšedním a obohacujícím zážitkem.

 

Rezervace místa

  Jak se připravit na krizi 1 - sobota 15.10. od 9.00 do 12.00, Jak se připravit na krizi 2 - sobota 15.10. od 14.00 do 17.00

  Jak se stát surfařem a jet na vlně života? I toto závažné téma se dá pojmout s humorem a navíc je fajn se nechat podpořit komunitou a nebýt v tom sám.

  Žijeme v nejisté době. Nevíme, co nás čeká. Výrazné zdražení potravin, plynu a elektřiny už se děje. Vlády hrozí, že může být taková krize, že si v zimě nezatopíme,  neboť nebude čím a nebo na to nebudeme mít. Všechno se vším souvisí. Jeden průšvih může stíhat druhý.

  Být připraven na různé scénáře znamená být více v klidu, nežít ve strachu. Barbara byla na takovou situaci připravena již před 30-ti lety. Informace jen s dobou neustále aktualizuje. Co je důležité mít doma, co si pořídit, jak se pak o tyto věci dobře starat, aby sloužily i za několik let či desetiletí.  Jak topit, jak vařit, jak si filtrovat vod, i když nebudou energie a dojde dřevo.  Dozvíte se, co udělat, když se dozvíte, že elektrika na nějakou dobu není dodávaná do sítě (a není to informace o tom, že si zabalím mražené jídlo do novin).

  Každý účastník přednášky dostane seznam věcí písemně.

  Na přednášce nebudou prezentovány produkty žádných konkrétních firem. Jen vyjímečně se bude jmenovat značka, většina informací je ale pro univerzální použití nezávislé na konkrétním výrobci.

  Stravování podle barev - neděle 16.10. od 9.00 do 12.00

  Barvy jednotlivých potravin nejsou důležité jen z těch estetických důvodů. Barvy potravin jsou spojené s určitými mikroživinami, které naše tělo potřebuje. Od Barbary se dozvíte, že každá barva potravin  má svoji funkci. Může pozitivně ovlivňovat náladu, tělesnou hmotnost, zpomalit stárnutí, spustit detoxikační a regenerační proces. Svět barev potravin je stejně fascinující jako umění vystavené ve světových galeriích.

  Éterické oleje v teorii a praxi - neděle 16.10. od 14.00 do 17.00

  Éterické oleje jsou koncentrované extrakty z rostlin a skvěle voní. Kromě toho mají mnoho terapeutických účinků, když víte, jak je správně použít. Snižují stres, léčí plísňové infekce, pomáhají zlepšit spánek... a co ještě? Barbara nám éterické oleje představí z pohledu celostní lékařky a bude s námi sdílet tipy na praktické použití. Je to její oblíbené téma a tak se máme na co těšit.


   

  Změna pro život 1

  Již proběhlé přednášky Barbary Miller zpracované do online kurzu Vás inspirují k realizaci změn ve Vašem životě. Změnit něco ve svém životě znamená jít naproti spokojenosti, naplnění a zdraví. S kurzem dostáváte zásadní informace pro každodenní použití. Vezměte zdraví do vlastních rukou!

  Témata ve Změně pro život 1: Střeva v první linii, Trendy a chyby ve stravování, Efektivní mikroorganizmy, Hormony, (n)emoce a krev, Výživa od prenatálu k pubertě

  Chci vědět více o tomto kurzu

   

  Kurz pro Vás připravili


   

  Barbara Miller, MD.

  Mgr. Michaela Alali Beitlová