Mgr. Michaela Alali Beitlová

Adresa:  Václavské nám. 21, 3. patro, místnost 352, Praha 1
Telefon: +420 724 322 566

Objednat poradenské služby

V roce 2011, během druhé rodičovské dovolené, mi byla ve 34 letech diagnostikována rakovina prsu. Onkologický pacient je po léčbě vyčerpaný, má slabou imunitu a spoustu dalších fyzických obtíží. Pátrala jsem tedy nejen po prevenci proti návratu nemoci, ale hledala jsem také informace o tom, jak odstranit tyto život znepříjemňující vedlejší účinky chemoterapeutické a radioterapeutické léčby.

Díky mé snaze dostat se do původní fyzické formy jsem kromě jiných odborníků potkala MUDr. Karla Erbena, neměckou celostní lékařku Barbaru Miller, prof. Annu Struneckou, Alberto Villolda a spoustu dalších inspirativních osobností. Sama se denně vzdělávám, čerpám z české i zahraniční odborné literatury.

Všechny informace přijímám, nechám k sobě přijít jakoukoliv informaci ať ze západní či jiné medicíny. Neodmítám žádný způsob léčby, terapie či jen podpůrné činnosti. Vše hodnotím pomocí očí, uší, všech smyslů a především nitra.  Za své vezmu  jen takové informace,  se kterými souzním, ostatní nechávám volně plynout pro ostatní.

Nepovažuji se za "onkologickou pacientku v remisi", považuji se za zdravou sebevědomou ženu se zkušeností. Kromě toho, že jsem se začala zabývat duševní hygienou a zlepšila stravování, především radost ze života udržuji na ideální hladině i se svými chybami a přehmaty. Ráda Vám předám vše, co jsem se o sobě naučila. Každá konzultace je pro mne novým zážitkem, ke každému přistupuji individuálně.

Těším se na setkání s Vámi!

Projekt Mistři života

Kurz Skrytá moudrost

Efektivní mikroorganizmy

Psych-K Session