Mgr. Michaela Alali Beitlová

Adresa:  Václavské nám. 21, 5. patro, místnost 514, Praha 1
Telefon: +420 724 322 566

Objednat poradenské služby

Doporučené produkty

V roce 2011, během druhé rodičovské dovolené, mi byla ve 34 letech diagnostikována rakovina prsu. Po dokončení náročné dvouleté léčby jsem začala spolupracovat s občanským sdružením Nejsi na to sama (NNTS). Spojila jsem zde svoji informační profesi s praktickými zkušenostmi onkologické pacientky: Informovala jsem prostřednictvím FB stránky sdružení NNTS o léčbě žen s rakovinou prsu a nabádala nemocné ženy a jejich rodinné příslušníky k otevřené diskuzi o problémech, které léčbu provázejí. Podílela jsem se také na natočení filmu o klasické léčbě rakoviny prsu.

Můj starší blog na stránkách NNTS autenticky zachycuje moje zkušenosti s léčbou, úsměvné historky a postřehy z nemocničního prostředí.

Onkologický pacient je po léčbě vyčerpaný, má slabou imunitu a spoustu dalších fyzických obtíží. Pátrala jsem tedy nejen po prevenci proti návratu nemoci, ale také po odstranění těchto život znepříjemňujících vedlejších účinků chemoterapeutické a radioterapeutické léčby. Díky mé snaze dostat se do původní fyzické formy jsem kromě jiných odborníků potkala MUDr. Karla Erbena, neměckou celostní lékařku Barbaru Miller, prof. Annu Struneckou, ing. Radkou Burdychovou a spoustu dalších inspirativních osobností, které nyní se mnou spolupracují v rámci projektu Vitamíny s příběhem. Sama se denně vzdělávám, čerpám z české i zahraniční odborné literatury.

Všechny informace přijímám, nechám k sobě přijít jakoukoliv informaci ať ze západní či jiné medicíny. Neodmítám žádný způsob léčby, terapie či jen podpůrné činnosti. Vše hodnotím pomocí očí, uší, všech smyslů a především nitra.  Za své vezmu  jen takové informace,  se kterými souzním, ostatní nechávám volně plynout pro ostatní.

Nepovažuji se za "onkologickou pacientku v remisi", považuji se za zdravou sebevědomou ženu se zkušeností. Kromě toho, že jsem se začala zabývat duševní hygienou a zlepšila stravování, především radost ze života udržuji na ideální hladině i se svými chybami a přehmaty. Ráda Vám předám vše, co jsem se o sobě naučila. Každá konzultace je pro mne novým zážitkem, ke každému přistupuji individuálně.

Těším se na setkání s Vámi!

Část mé práce v obrazech

Video - 4 omyly o vitamínech


Video - průvodce po komplexním onkologickém centru

cesta-po-koc
Cesta pacientky po komplexním onkologickém centru

Blog

blognnts

Video - Homocystein a B17 v léčení nádorových onemocnění

b17cesty
Hostem v pořadu "Homocystein a B17 v léčení nádorových onemocnění"

Video - Medailonek pro finále soutěžní ankety Žena roku 2017