Obchodní podmínky

Všeobecná ustanovení

Tyto Obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě https://vitaminyspribehem.cz/ provozovaném společností Vitamíny s příběhem s.r.o., Královická 544/8, 250 01 Brandýs nad Labem, IČ: 05212529 (dále jen „prodávající“).

Objednávky

Objednávku je možné poslat prostřednictvím objednávkového formuláře. Podané objednávky jsou závazné.

Způsob a termín dodání

Objednané zboží Vám bude odesláno do 2 pracovních dnů doporučeně prostřednictvím České pošty.

Zboží zasíláme pouze na adresy v rámci České republiky a Slovenska.

Při objednání zboží si kupující zvolí způsob úhrady a dopravce. Po předchozí telefonické dohodě je možný také osobní odběr. Pokud dojde v mimořádných případech ke zpoždění dodávky, budete na to upozorněni.

Stornování objednávky

Objednávku je možné stornovat pouze e-mailem. Objednávka bude stornována pouze v případě, pokud již nedošlo k expedici zboží (tímto není dotčeno právo na vrácení zboží viz. odst. „Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží“).

Platební podmínky, způsob úhrady

Zásilky se hradí formou dobírky nebo předem bezhotovostním převodem. V případě osobního odběru v sídle společnosti neúčtujeme balné a platba je možná pouze v hotovosti. Poštovné účtujeme dle cen uvedených níže.

Ceny v e-shopu jsou uvedeny s DPH a jsou konečné. K ceně bude připočteno poštovné popř. doběrečné podle platného ceníku dle níže uvedených cen.

Poštovné

Poštovné: Česká republika

Osobní odběr                       0,00 Kč
Platba převodem – PPL         79,00 Kč
Platba dobírkou – PPL         109,00 Kč
Při nákupu nad 2700 Kč poštovné při platbě převodem Zdarma, dobírkou 30 kč.

Poštovné Slovensko

Osobní odběr                    0,00 EUR
Platba převodem – PPL       4,50 EUR
Platba dobírkou – PPL         6,50 EUR
Při nákupu nad 130 EUR poštovné při platbě převodem Zdarma, dobírkou 2 EURA.

Nevyzvednutí dobírky

Každá objednávka je závazná dle obchodních podmínek. Po zákaznících, kteří si objednají zboží a nezaplatí objednávku, případně si následně nevyzvednou expedovanou zásilku na dobírku, bude požadováno uhrazení skutečně vzniklých nákladů na odeslání zboží. Odesláním objednávky souhlasíte s našimi Obchodními podmínkami. Upozorňujeme, že veškeré nesplacené pohledávky, budou postoupeny a předány k vymáhání pohledávek včetně všech nákladů s tím spojených. Při Vaší příští objednávce může být dodání zboží na dobírku odmítnuto anebo bude nutné zaplatit objednávku předem.

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

Zaslané zboží lze vrátit (i bez udání důvodu společně s fakturou a nepoškozené) do 14 dnů ode dne převzetí zásilky. Zboží můžete poslat poštou nebo vrátit osobně v sídle společnosti.
Přílohou musí být vyplněný vzorový formulář pro odstoupení od kupní smlouvy.

Reklamační řád a uplatnění záruky

Záruka na zboží a uplatnění reklamace se řídí příslušnými ustanoveními zákona o obchodních korporacích resp. Občanského zákoníku v platném znění.
Pokud zboží při dodání nebo v záruční lhůtě vykazuje vady, má zákazník právo uplatnit reklamaci. Před odesláním zboží doporučujeme sdělit případný záměr zboží reklamovat e-mailem na info@hcy-vitality.cz nebo telefonicky, neboť mnohdy se setkáváme s reklamacemi, kdy zboží netrpí výrobní vadou, pouze došlo k porušení obalu nebo obsahu při přepravě, za což zodpovídá přeprace a reklamaci je nutno uplatnit u něj.

Místo uplatnění reklamace:
Hcy Vitality s.r.o., Meziříčská 2868, 756 61  Rožnov pod Radhoštěm

 

Další ujednání

Vyřizování stížností spotřebitelů zajišťuje prodávající prostřednictvím elektronické adresy info@hcy-vitality.cz. Informaci o vyřízení stížnosti spotřebitele zašle prodávající na elektronickou adresu spotřebitele.

K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČO: 000 20 869, internetová adresa: http://www.coi.cz.

Ochrana osobních údajů

Osobní údaje zákazníků jsou shromažďovány a zpracovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Osobní údaje zákazníků jsou plně zabezpečeny proti zneužití. Data jsou uchovávána a nejsou sdílena s aplikacemi třetích osob (vyjma externích dopravců, kterým budou poskytnuty za účelem doručení objednaného zboží zákazníkovi).

Zákazník souhlasí se zasíláním informací a obchodních sdělení společností HCY VITALITY na poskytnutou elektronickou adresu.

Tyto obchodní podmínky jsou platné od 1. 5. 2016